РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 44 (9 листопада 2007) 

 • ДОРОГИ НАШІ ЗАЛІЗНІ, А ЛЮДИ У НАС - ЗОЛОТІ!

  Відлуння свята

  Звертаючись до присутніх, начальник столичної магістралі Олексій КРИВОПІШИН наголосив на тому, що, традиційно відзначаючи своє професійне свято, залізничники підбивають підсумки, і з задоволенням повідомив, що колективи всіх без виключення служб працювали в хорошому ритмі по виконанню поставлених завдань.

  Першого листопада у Києві в Національному академічному драматичному театрі ім. І. Франка відбулися урочисті заходи Південно-Західної магістралі з нагоди святкування Дня залізничника.

  ...Скоротивши майже на 11 годин обіг вагона, підкреслив начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин, залізничники столичної магістралі тим самим вивільнили велику кількість вагонів, що сприяло значному збільшенню обсягів вантажообігу. За дев`ять місяців Південно-Західною перевезено майже 100 млн. тонн вантажів. Певним досягненням можна вважати й те, що залізницею за дев`ять місяців поточного року освоєно майже 1,6 млрд. грн. (майже удвічі більше, ніж у 2006 р.). О.М. Кривопішин відзначив високопродуктивну працю колективів колійного господарства, енергетиків та інших служб. Поточний рік вже ознаменувався такими визначними подіями, як відкриття першої черги Дарницького вокзалу, завершення перекриття над руслом Дніпра залізнично-автомобільного мостового переходу тощо.

  Це означає, що кожен член колективу на своєму робочому місці накопичував той позитивний потенціал, котрим пишається Південно-Західна залізниця.

  Трудівників столичної магістралі привітав генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак. Він повідомив, що в кінці жовтня виповнилося 170 років з того часу, як народилися залізниці Російської імперії, а День залізничника вперше святкували в 1896 р. Вшістнадцяте День залізничника відзначається вже в незалежній Україні.

  Генеральний директор наголосив, що колектив Південно-Західної залізниці одним із перших включився у виконання програм Укрзалізниці, зокрема таких, як оновлення рухомого складу, автоматизація виробничих процесів, робочих місць, соціального розвитку тощо. А такий показник, як модернізація й ремонт колії, що досягнутий у поточному році, перевершує річні показники за всю історію столичної магістралі. В наступному році одним із головних завдань є модернізація дільниці Миронівка - Козятин довжиною 140 км. Тут необхідно буде привести у відповідність до нормативів і вимог сьогоднішнього дня не лише колію, а також всю інфраструктуру, робочі місця. Відповідальним завданням буде відкриття залізничного руху по залізнично-автомобільному мостовому переходу через Дніпро у Києві.

  Вітаючи зі святом залізничників Південно-Західної, Володимир Васильович висловив упевненість, що колективу будь-які завдання під силу. Бо дороги наші залізні, а люди - золоті.

  З професійним святом залізничників привітав перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Анатолій Голубченко.


  Виконуючому обов`язки начальника медичної служби Олександру КАНЕВСЬКОМУ (ліворуч) вручено знак «Залізнична слава» II ступеня

  З нагоди свята кращих працівників магістралі було відзначено нагородами Міністерства транспорту та зв`язку України та Державної адміністрації залізничного транспорту України.

  В цей святковий день чудовим концертом залізничників порадували майстри мистецтв України й Росії. Справжню духовну насолоду присутні отримали від виступу народного артиста України - соліста Національного театру опери і балету ім. Т.Г. Шевченка Володимира Гришка та його юних учнів.

  Зачарувала глядачів своїми відомими хітами народна артистка України неперевершена Таїсія Повалій. Бурхливими оплесками було нагороджено кожен романс у виконанні народного артиста Росії Олександра Малініна.

  Ганна БОГОВІС
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05