РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 32 (2 вересня 2011) 

 • Зустріч із молодістю

  Ранок. Близько десятої територія депо, і так гарна, стала дійсно святковою - через прохідну групами й поодинці йшли ветерани. Багатьох я знаю.


  РОЙКО Павло Пилипович, фронтовик, колишній оглядач вагонів,
  та КОСТАНОПУЛО Анатолій Костянтинович, колишній начальник депо. Згадати є що.

  Анатолій Костянтинович Костанопуло - він колись тут був начальником, живе у Ворожбі, та попри всі недуги відгукнувся на запрошення. Ба-дьорий і жартує. Підрозділ, до розвитку якого Анатолій Костянтинович доклав немало зусиль, його сьогодні радує. Йдуть Петруні - Анатолій Миколайович та Алла Володимирівна. Він працював слюсарем АКП, вона - у відділі кадрів. Йдуть Євген Лагошний, Іосиф-Мойсей Карлін, Віталій Дударєв… Йдуть ветерани на день народження депо, йде слава й гордість його.

  Урочистості розпочинаються покладанням квітів до пам’ятного знака вагонникам воєнних літ. А вже тоді оголошується мітинг. Зі святом присутніх привітав в.о. першого заступника начальника вагонної служби залізниці Олександр Долюк, начальник депо Володимир Федорко. «Наше завдання, завдання покоління, яке нині працює в депо, іти тією стежкою, якою йшли ви, не лякаючись перепон та перемагаючи труднощі», - сказав, звертаючись до ветеранів, Володимир Петрович.

  Учасники мітингу переходять до музею. Він облаштований у колишньому господарському приміщенні. Тільки для музею приміщення мало - потрібні експонати, потрібні історичні матеріали. Уже дещо є. Наприклад, мідна табличка «Русскаго паровозо-строительнаго механическаго общества въ Харькове», датована 1902 р. Є одяг залізничника п’ятдесятих років, інструменти оглядачів вагонів, знімки минулих років, вимпели і прапор, які вручалися колись переможцям трудового змагання…

  Прислухаюсь до вражень від огляду експозицій. Хтось упізнає себе на знімку і дивується: «Які ж бо ми молоді!» Чоловіки затримуються перед вітриною, де лежать інструменти. «А був й інший ключ - трубний. Пам’ятаєш?» - говорить ветеран до свого ровесника. «Аякже. Працював. Річ особлива».
  Для сивочолих це зустріч із молодістю. Й не в одного котилася непрохана сльоза з очей, і згадувалися друзі, які вже переступили межу вічності...

  Микола ПАЦАК, Фото Василя ЛУЦЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05