РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 44 (9 листопада 2007) 

 • Полювання на «зайців» продовжується

  На зв`язку – Жмеринка

  Місячник з недопущення безквиткового проїзду у приміському залізничному транспорті, що проходить на магістралі, досяг апогею. Тому можна говорити про певні результати. От і у Жмеринській дирекції залізничних перевезень уже зроблено у цьому напрямку немало. Лише за першу десятиденку жовтня до вагонів електричок та дизельних поїздів не допущено понад двох тисяч безквиткових пасажирів. До речі, більшість із них змушені були поквапитись до квиткових кас і оплатити проїзд.

  За даними сектору пасажирських перевезень дирекції, громадськими контролерами охоплено більше двохсот п`ятдесяти потягів, це майже усі, що рухались у приміському сполученні за декаду. А для проведення цієї роботи було задіяно майже 600 працівників залізниці. Участь брали фахівці практично з усіх підприємств, що розташовані на території дирекції.

  Успішно боролись із безквитковими пасажирами на вокзалі ст. Вінниця. Тут уже давно виручають, так би мовити, технічні засоби. А це - огорожа між коліями біля ділянки першої платформи, на яку подаються електропоїзди, причому як з непарної, так і з парної магістральної колії. А на вході до платформи встановлено турнікети, через які не пройдеш без відповідного проїзного документа. Тут постійно працюють штатні контролери, а їм допомагають ще й спеціально призначені фахівці, за графіком, із вокзалу та інших залізничних структур, що знаходяться у Вінниці. Усе це й забезпечує надійний контроль за оплатою проїзду у приміському залізничному транспорті та збільшує касові надходження. Думається, досвід вінничан можна поширити на вокзали Хмельницького, Жмеринки та й деякі інші.

  Проведення місячника вимагає і більш відповідального ставлення до роботи й провідників-касирів, які працюють у електричках та дизель-поїздах. І можу засвідчити, що в багатьох випадках вони почали працювати активніше. От і під час поїздки дизель-поїздом від Кам`янця-Подільського до Гречан помітив, що провідник-касир Сергій Гула майже на кожному перегоні між станціями проходив вагонами і перевіряв проїзні документи. На запитання, що спонукає його до більш інтенсивної роботи, він відповів:

  - План виручки залишився попереднім, а на станціях більший контроль під час місячника, тому подорожан без квитка у вагони заходить менше. До того ж похолоднішало і «дачників» стало менше. Тому доводиться бігати, щоб зібрати необхідну суму...

  Відверте зізнання мого співрозмовника засвідчує, що проведення місячника дає певні позитивні результати. Проте полювання на «зайців» продовжується.


  Алло, Коростень!

  Місячник завершився. Які результати?

  З 1 по 22 жовтня в ході проведення місячника з підвищення дохідності від приміських перевезень по Коростенській дирекції маємо такі результати. Виручки в приміському сполученні за 22 дні отримано 346,16 тисяч гривень. Це на 34,24 тисячі гривень більше до торішнього рівня.

  Що ж до планових показників, то з цим поки що складніше, і 44 тисячі до плану не виконали. Однак є низка станцій, де вдалося підвищити дохід і покращити показники надходжень від приміських перевезень як до минулорічного рівня, так і до доведеного плану. Серед станцій, де значно збільшено дохідність від приміських перевезень, - Білокоровичі, Горбаші, Олевськ, Яблунець.


  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05