РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 31 (26 серпня 2011) 

 • Визначено регіонального лідера Вінниччини

  Останнім часом на Вінниччині запроваджується чимало новацій. Одна із них - визначення людини року за 25-ма напрямками виробничої, адміністративної та громадської діяльностей. Для цього авторитетне журі аналізує роботу фахівців різних галузей і визначає тих, хто зробив найбільший внесок у розвиток Подільського краю. І, вже за традицією, напередодні Дня незалежності України проводиться урочиста церемонія нагородження переможців за кожною із номінацій.

  Відбулась вона і нинішнього року 19 серпня у приміщенні концертної зали «Плеяда». До неї завітали керівники обласної та міської адміністрацій, представники політичних партій та громадських організацій, працівники різних галузей, письменники, журналісти…

  Нагородження пам’ятними призами та дипломами проходило в урочистій обстановці. Серед тих, хто отримав ці нагороди, - начальник Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця», депутат Вінницької обласної ради Олексій КРИВОПІШИН. Його визнано найкращим у номінації «Регіональний лідер».


  Голова Вінницької облдержадміністрації Микола ДЖИГА вручає пам’ятну нагороду
  начальникові Південно-Західної залізниці, депутатові Вінницької обласної ради Олексієві КРИВОПІШИНУ

  Ділячись із журналістами своїми враженнями від цієї церемонії, Олексій Мефодійович зокрема зазначив:

  - Вінниччина і Південно-Західна залізниця доволі тісно пов’язані. На території області функціонують дві із п’яти дирекцій залізничних перевезень - у Козятині та Жмеринці. А це - майже половина столичної магістралі. За виробничими показниками вони займають провідні місця. У Козятині та Жмеринці розташовані великі залізничні вокзали, які є пам’ятками архітектури. Нинішнього року проводиться їх реставрація. Значну частину ремонтно-реставраціних робіт уже виконано, і незабаром вони будуть готовими для подальшого використання. Для покращення пасажирського обслуговування подолян ми запровадили регулярне курсування нового рейкового автобуса від Вінниці до Гречан і у зворотному напрямку. Незабаром почне курсувати територією області ще один такий автобус. Тож залізничники роблять і в подальшому будуть робити усе належне для розвитку транспортної галузі Вінниччини. До речі, у цій сфері ми постійно відчуваємо підтримку від керівництва області.

  Підтвердженням останніх слів керівника нашої залізниці може послужити і те, що напередодні Дня незалежності України працівників сталевих магістралей заохочено органами місцевого самоврядування Вінниччини. Зокрема Почесними грамотами Вінницької обласної ради та обласної держадміністрації нагороджено заступника начальника локомотивного депо Жмеринка з експлуатації Миколу САМОЙЛЮКА. Цим визначено його заслуги у спільній справі залізничників, які трудяться на теренах Поділля.

  Відзначено і колектив Медичного центру реабілітації залізничників у м. Хмільник (підрозділ Південно-Західної залізниці), який занесено на обласну Дошку Пошани. В цей же день з рук очильника Вінницької облдержадміністрації М. Джиги медаль «До 20-ліття Незалежності України» від Президента України отримав директор - головний лікар оздоровниці залізничників Віктор ПІКУШ. Між іншим, цю нагороду Віктор Миколайович отримав єдиним на Вінниччині.

  Никифор ЛИСИЦЯ, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05