РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 30 (19 серпня 2011) 

 • Приклад служби людям

  Серед лікувальних закладів Південно-Західної залізниці відділкова лікарня ст. Козятин завжди була на провідних ролях. Крім того, що тут працюють висококваліфіковані медичні працівники, цей заклад ще добре відомий і тим, що тут впроваджено чимало нових, сучасних прогресивних методів лікування. Однією з таких новинок можна назвати і лапароскопічну стійку - сучасний апарат, який використовується при проведенні операцій на органах черевної порожнини, для лікування захворювань статевих органів та деяких інших недуг.

  - Таке обладнання поки що є лише у обласних лікарнях чи у великих медичних центрах, - говорить головний лікар відділкової лікарні ст. Козятин Олександр КРАВЧУК. - А от серед таких лікарень, як наша, ми, якщо можна так сказати, піонери. Воно надійшло нам нещодавно. І ми вдячні керівництву залізниці, і зокрема начальнику столичної магістралі Олексію КРИВОПІШИНУ за допомогу у придбанні такого обладнання.

  Мати подібну сучасну апаратуру - це лише половина справи. На ній повинні працювати підготовлені фахівці, які мають відповідний сертифікат. Поки що їх тут лише троє. І лікар-хірург вищої категорії Володимир Ягода - один із них. За його словами, використання при проведенні операцій цієї лапароскопічної стійки дозволяє значно розширити коло тих, кому можна проводити подібні операції. Особливо це стосується хворих більш старшого віку, яким раніше у проведенні таких операцій доводилося відмовляти. Через ризики, пов’язані із трагічними наслідками. Тепер можемо допомагати стати на ноги і людям похилого віку. Крім того, використання лапароскопічної стійки дозволяє значно зменшити відчуття болю у хворих, скорочує післяопераційний час на відновлення. Всі операції, що були проведені у відділковій лікарні з використанням цього сучасного апарату, відбулися успішно. А це підтверджує його надійність.

  - Поки що ми використовуємо нове обладнання у нашому закладі лише для лікування хворих залізничників, - говорить головний лікар. - Однак з часом плануємо надавати такі послуги й іншим хворим нашого регіону, добре розуміючи, що подібне обладнання є не у всіх місцевих лікарнях, а на лікування до області не всі місцеві мешканці мають можливість поїхати.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05