РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 42 (26 жовтня 2007) 

 • Терміново в номер!

  Пильність на переїзді

  23 жовтня 2007 р. при проходженні вантажного поїзда № 2569 через переїзд 59 км станції Бородянка черговою по переїзду Київської дистанції колії Оксаною Скорозвон було виявлено різкий запах бензину. Про це пильна працівниця доповіла черговій по станції. При огляді складу поїзда було виявлено протікання бензину з нижнього зливного пристрою, чим попереджено можливу транспортну подію на залізничному транспорті.

  За сумлінну працю на залізниці, проявлену пильність, що попередило можливі транспортні катаклізми, наказом начальника залізниці Оксану Миколаївну нагороджено знаком «За доблесну працю на Південно-Західній залізниці» з виплатою грошової винагороди.


  Екіпаж спрацював оперативно

  21 жовтня 2007 р. бригада локомотивного депо Коростень у складі машиніста Геннадія Ісакова, помічника машиніста Андрія СергІЄнка, слідуючи поїздом № 2565 ВЛ80–077, на 14 км пк 9 перегону Святошин - Біличі виявила вертикальний поштовх колії. Про цей негаразд негайно доповіли черговому по станції Святошин. Своїм вчинком залізничники попередили можливу транспортну подію.

  За сумлінну працю, за пильність, професіоналізм, попередження можливих тяжких наслідків на залізничному транспорті наказом начальника залізниці Г. Ісакову та А. Сергієнку оголошено подяку з виплатою грошової винагороди.

  Влас. інф.


  Швидше до Василькова!

  На колективне звернення пасажирів станції Боярка, котрі бажають кращого залізничного сполучення зі столицею, галузева служба приміських пасажирських перевезень Південно-Західної відреагувала найкращим чином. Знайшлася можливість продовжити маршрут електропоїзда №6070, який курсував між Вишневим і Києвом. Нагадаємо, що тоді у складі поїзда було чотири вагони електропоїзда ЕПЛ002 третього класу. Відтепер встановлюється новий розклад, згідно з яким маршрут продовжено. Зараз на напрямку Васильків - Київ курсуватиме шість вагонів типу ЕР9Т (також третього класу).

  Рух розпочинатиметься о 6 год. 18 хв. Далі із зупинками: ст. Глеваха - 6.27, ст. Боярка - 6.35, ст. Тарасівка - 6.38, ст. Вишневе - 6.47, ст. Київ-Волинський - 6,56, зупинний пункт Караваєві Дачі - 6.59 і ст. Київ-Пасажирський - 7.05.

  Як запевнив начальник технічного відділу Фастівського моторвагонного депо Юрій ТАРАСЕНКО, поїзд у хорошому стані, і, що не менш приємно, рухомий склад повертається в парк цілим, без суттєвих пошкоджень. Чого, на жаль, не скажеш про електропоїзди, що експлуатуються на тетерівському та козятинському напрямках. І чомусь саме у вихідні дні, коли з особливим «смаком» розбиваються вікна та пошкоджуються сидіння.

  Населеність у день введення нового розкладу електропотяга склала 20%. А через чотири дні - вже 55%. Тенденція зростання населеності диктується тим, що все більше людей дізнаються про продовження даного маршруту. Це оцінка комфортного обслуговування на залізничному транспорті.

  Володимир ЦАСЮК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05