РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 25 (8 липня 2011) 

 • Він жив і працював на благо людей

  Про життєвий шлях людини судять за його справами. Сьогодні хотілося б пригадати один яскравий епізод. Лише один епізод короткого життя колишнього начальника локомотивного депо ст. Коростень. У серпні 2009 р. кореспондентів «Рабочего слова» запросили на зустріч старих машиністів. За ініціативи громадського активу, ветеранів і керівництва депо Коростеня та Житомира було відзначено 175-річчя від дня відправлення у перший рейс паровоза. Серед організаторів дійства був і Василь Васильович ГНІТЕЦЬКИЙ. Для понад 60 ветеранів паровозного руху ця подія виявилася непересічною...

  Яким же він запам’ятався для колег, друзів? Надзвичайно важко усвідомлювати, що цієї людини з нами вже рік немає. Раптова смерть обірвала насичене добрими й важливими справами для людей життя начальника локомотивного депо Коростень Василя Васильовича Гнітецького. Світла пам’ять про нього залишилася в душах людей, котрі його знали, працювали пліч-о-пліч.

  Тепер - життєпис Василя Васильовича. Сімнадцятирічним учнем слюсаря почав він працювати в локомотивному депо. Згодом став змінним майстром, майстром… Працьовитість, наполегливість в освоєнні нового сприяли професійному зростанню Василя Васильовича. Тож згодом він став заступником начальника депо, головним інженером. Його творчий підхід, без якого, як відомо, не обійтися в жодній галузі, сприяв впровадженню у виробництво ряду пристроїв і технологій з ремонту локомотивів, що давало змогу підвищити якість їх ремонту й заощаджувати значні кошти. У процесі освоєння ремонту й техобслуговування дизель-поїздів теж є значний внесок В.В. Гнітецького.

  Очолив колектив підрозділу він у вересні 2003-го. На цій посаді проявив себе не тільки талановитим організатором й керівником, але й людиною, яка вболіває за колектив, турбується за кожного працівника. Треба наголосити, що й люди довіряли Василю Васильовичу і були впевнені, що саме він зможе відстояти й захистити їхні інтереси. Тож неодноразово обирали його депутатом Коростенської міської ради. Василь Васильович завжди проявляв найкращі якості характеру - уважність до людей, ініціативність і принциповість, уміння довести почату справу до успішного завершення. Звісно, це ще далеко неповний перелік якостей, за які його високо цінували і поважали в колективі. Яскравим свідченням його ставлення до роботи, до людей, до справ на загальне благо є високі нагороди залізничної галузі: знак «Почесний залізничник», почесне звання «Заслужений працівник транспорту України», якого його було удостоєно за самовіддану роботу під час ліквідації аварії на ЧАЕС. Високо оцінено і його заслуги перед містом, адже він не раз ставав переможцем загальноміського конкурсу «Гордість міста», «Кращий роботодавець року» та інших. Нагороджено Василя Васильовича й орденом Святого Володимира, медаллю «За заслуги», грамотами Української Православної Церкви…

  - Багатогранна особистість, порядна людина, яка любила життя, свою сім’ю, свою землю, де жив і працював. Таким назавжди у нашій пам’яті залишиться Василь Васильович Гнітецький, - говорять земляки.

  «Хай йому земля буде лебединим пухом і хай вона лагідно оберігає його вічний спокій. Доки б’ються наші серця, в них буде жити світла пам’ять про Василя Васильовича. Висловлюємо щирі співчуття дружині Валентині Михайлівні та дочці Юлії Василівні. Всі, хто знав Василя Васильовича Гнітецького, пом’яніть його праведну, добру душу». Такі слова ми почули від багатьох його колег, які пам’ятають цю напрочуд дійову людину. Так поціновують його сучасники.

  Днями виповнилася річниця світлої пам’яті Василя Васильовича Гнітецького (15 грудня 1953 р. - 7 липня 2010 р.). Він є незабутнім серед коростенців. Хіба лише серед них?

  Оксана ПОЛІСЬКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05