РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 24 (1 липня 2011) 

 • Історія та сьогодення Південно-Західної

  (Продовження. Початок у №39 - 48 за 2009 р., №1 - 35, 37 - 39, 41 - 48 за 2010 р., №1 - 23 за 2011 р.)

  Вперше на Південно-Західній залізниці в м. Щорсі Чернігівської області було створено стаціонарний спортивно-оздоровчий табір «Дружба» (протягом двадцяти років його начальником був Є.М. Гутин, майстер спорту зі спортивної гімнастики), де юні спортсмени-залізничники могли вдосконалювати свою спортивну майстерність.

  О, СПОРТ, ТИ - СВІТ!..

  У таборі було створено спортивно-оздоровчий комплекс (спортзал, басейн, сауна, тренажерний зал, спортивні майданчики) із сучасним спортивним обладнанням. На його базі оздоровлювалися спортсмени зі всієї мережі залізниць колишнього Радянського Союзу. Щороку завдяки організаторським здібностям і зусиллям з боку керівників ДФСК «Локомотив» на залізниці влаштовувалися дорожні спартакіади. Продовжувала дивувати своїх прихильників з настільного тенісу майстер спорту міжнародного класу та СРСР, двічі чемпіонка світу з настільного тенісу серед залізничників, чемпіонка СРСР, інструктор Дорожнього фізкультурного центру «Локомотив» Оксана Миколаївна Чиченьова.

  Дорпрофсож спільно з адміністрацією Південно-Західної залізниці бере активну участь у підготовці та проведенні змагань серед трудових колективів залізниці з різних видів спорту. Були проведені масові спартакіади серед колективів підприємств залізниці з футболу, волейболу та шахів. У 2008 році проводилася робота з метою покращення матеріально-технічної бази спортивних об’єктів залізниці. Продовжувалася реконструкція стадіону «Локомотив» у м. Києві, що дозволило покращити умови для занять фізичною культурою та спортом.

  Голова Дорпрофсожу Південно-Західної залізниці А.О. Фурса неодноразово зазначав, що вдосконалення соціально-економічних відносин між багатотисячним трудовим колективом та адміністрацією Південно-Західної залізниці з метою підвищення ефективності соціального партнерства дозволяють і надалі створювати на столичній магістралі атмосферу порозуміння, взаємної відповідальності, недопущення соціальної напруги в трудових колективах. Це сприяло виконанню поставлених перед колективом завдань у перевезенні пасажирів та вантажів.

  Влітку 2008 року на адресу вихованки Дорожнього фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» Південно-Західної залізниці, заслуженого майстра спорту України, чемпіонки Пекінської олімпіади з греблі на байдарці-одиночці Інни Володимирівни Осипенко-Радомської та її тренера Сергія Олександровича Дубиніна після їхнього повернення із золотом керівники Укрзалізниці надіслали теплі привітання. В інтерв’ю галузевій пресі І.В. Осипенко-Радомська подякувала за відчутну матеріальну і моральну підтримку керівника столичної магістралі О.М. Кривопішина. Згодом І.В. Осипенко-Радомську було нагороджено знаком «Почесний залізничник».

  У квітні 2010 року переконливою перемогою команди «Локомотив» (Київ) завершився Чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд (I ліга) сезону 2009 - 2010 років. У змаганні брали участь вісім команд країни, які боролися за золоті медалі та за вихід до Вищої ліги Чемпіонату країни з волейболу у наступному сезоні. У складі молодої команди пліч-о-пліч зі своїми одноклубниками боролися за першість чотири вихованці КДЮСШ «Локомотив» відділення волейболу під головуванням тренера-викладача В.М. Гаращенка.


  Майстер спорту міжнародного класу та СРСР, двічі чемпіонка світу з настільного тенісу серед залізничників,
  чемпіонка СРСР, інструктор ДФСК «Локомотив» Оксана Миколаївна ЧИЧЕНЬОВА.

  ДОРОГА ДО ХРАМУ

  Як відомо, прийняття у 2000 році соціальної концепції Української Православної Церкви стало унікальним явищем сьогодення у церковному житті. Потреба в такому документі назрівала давно. Базуючись з одного боку на Святому письмі та Святому Переказі, а з другого - на реальних питаннях у потребах суспільства, соціальна концепція спрямована на служіння людині, особливо в наш час глобальних історичних подій та перемін. Керівництво, Дорпрофсож та колектив Південно-Західної залізниці завжди підтримували доктринальну основу цієї концепції, яким є уявлення про природу Церкви та її історичну місію. Адже Церква за своєю суттю прагне формувати у віруючих правильне відношення до тих чи інших феноменів сучасного життя, щоб кожен, спираючись на позицію Церкви, міг би робити правильний вибір у будь-якій ситуації, пам’ятаючи при цьому про основну мету нашого життя. Ось декілька прикладів стосунків залізничників і Церкви. Ясна річ, не можливо не згадати про Собор святого Георгія Побідоносця у Києві, що збудований в єдиному архітектурному ансамблі вокзального комплексу. Вражає неперевершеність його форм, а також краса внутрішнього оздоблення. Цього не можна було досягти без фінансової підтримки з боку зокрема і Південно-Західної залізниці. Святі справи - для величезної громади. В інтерв’ю «Рабочему слову» Його Блаженство Блаженнійший Володимир Митрополит Київський і всієї України наголошував на тому, що «перед Богом і вічністю всі рівні. Якщо людина свої можливості використовує для добрих справ, у тому числі і для будівництва храмів, то її можна уподобити євангельському благоразумному рабу, який не закопав свої таланти в землю, а вжив їх для справи і придбав ще більше.

  Поки буде стояти храм, буде постійно возноситись молитва про «благодійників і будівничих храму цього» (Євангеліє від Матфея 25,14-30). А як відомо, на землі вище молитви нічого не існує».

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05