РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 21 (10 червня 2011) 

 • Імідж станції? Понад усе…

  Про капітальний ремонт двох найстаріших вокзалів у Козятині та Жмеринці уже розповідалось на сторінках нашої газети. Та оновлення зазнають не лише пам’ятки архітектури, а й будівлі на багатьох залізничних станціях, зокрема й на території Жмеринської дирекції залізничних перевезень.

  ОДНА ІЗ НИХ НА СТ. КАЛИНІВКА. Ще 2002 р. тут виконали капітальний ремонт. Споруда вокзалу надбала сучасного привабливого вигляду. В ній обладнали залу очікування, квиткові каси та й інші приміщення, необхідні пасажирам та працівникам станції. Крім того, було відремонтовано й усе станційне господарство - колії, платформи, пристрої електропостачання, а також сигналізації та зв’язку… Щоправда, на привокзальну площу чи то коштів, чи то сил не вистачило. Тому після танення цьогорічного снігу, та й в дощову погоду, вона перетворювалась на своєрідний басейн або просто баюру.

  У наші дні дійшла черга й до привокзальної площі. За рішенням начальника Південно-Західної залізниці Олексія КРИВОПІШИНА, який нещодавно побував у Калинівці, розпочато реконструкцію майдану, що прилягає до вокзалу. Крім того, тут взялись й за поточний ремонт будівлі, яка за майже десять років втратила свій привабливий вигляд.

  До роботи приступили фахівці Жмеринського будівельно-монтажного експлуатаційного управління (БМЕУ-3), яке очолює Володимир ЛЕВЕНЧУК. На сьогодні уже завершується поточний ремонт вокзалу і він набуває сучасного вигляду. Та й привокзальний майдан стає привабливішим. Сучасна естетика перемагає! На ньому вирівняно бордюри, а дорогу засипано щебенем та гранітним відсівом. Тепер нею можна без жодних перешкод дістатись з міста до станційної споруди.

  Оновлення зазнав й вокзал у курортному місті Хмільник. Декілька років тому тут було проведено капітальний ремонт, і споруді надано сучасного вигляду. Але прийшов час і для поточного ремонту. Тому фахівці залізничного БМЕУ-3, під керівництвом майстра Бориса ПАРАНИЧА, проводять роботи з відновлення лицювання цоколю з гранітних плит та фарбування фасаду вокзалу. Після цього споруда набуде ще кращого вигляду. Не сумнівайтеся. Кожному, хто приїжджатиме на курорт, чи повертатиметься з відпочинку залізницею, буде приємно зайти до зали очікування, пройтись пероном, біля якого буяє квіткове розмаїття…

  Нового іміджу набули й інші вокзальні споруди Жмеринської дирекції залізничних перевезень. За даними, що отримані з БМЕУ-3, проведено поточний ремонт вокзалів ст. Котюжани, Копай, Бар, Комарівці, Коржівці, Могилів-Подільський, Чорний Острів, Волочиськ тощо. Над цим чимало попрацювали підлеглі Володимира Левенчука. Серед кращих він відзначив лицювальників, а саме: Руслана БАЙБАРЗУ та Олександра ПАНАСЮКА, малярів Тетяну БАБІЙ, Ніну СИДОРОВУ та Тетяну ЯЩУК, штукатура В’ячеслава ГРЕЧИНУ.

  На території Жмеринської дирекції оновлення зазнали пасажирські платформи на 28 залізничних станціях. Зокрема, під керівництвом заступника начальника БМЕУ-3 Олега ДУМАНСЬКОГО та виконроба Володимира ДЕМ’ЯНОВА побудовано нову пасажирську платформу на ст. Грузевиці та продовжується будівництво платформи на ст. Коржівці. Такі ж роботи виконуються й на ст. Кордишівка та деяких інших.

  У Жмеринській дирекції залізничних перевезень чітко означено тенденцію, спрямовану на зміну іміджу станційних споруд не лише на великих, а на малих станціях нашої залізниці. І, хоча швидкісний рух пасажирських поїздів не проходитиме цими дільницями, чимало зарубіжних гостей буде прямувати на футбольні матчі Євро-2012 до столиці і через Хмельницький, Жмеринку, Вінницю… Тому їм приємно буде споглядати не лише чудові подільські краєвиди, а й ошатні станційні споруди, яких стає дедалі більше. Втім не лише зарубіжних гостей ми маємо зустрічати в оновлених вокзалах, а й своїх співвітчизників, які мандрують залізницею.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05