РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 20 (3 червня 2011) 

 • Хто є найкращими волейболістами на залізниці?


  гострий момент зустрічі між спортсменами Київської та Жмеринської дирекцій.

  Останні дні травня видалися досить спекотними. Не менш спекотними були спортивні пристрасті, які розгорілися під дахом дорожнього фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» у Києві. Саме тут відбувався турнір із волейболу серед працівників Південно-Західної залізниці.

  Аби виявити найсильнішу команду, до столиці завітали волейболісти з усіх п’яти дирекцій залізничних перевезень і управління залізниці. Впродовж двох днів точилися напружені двобої. Оскільки цього разу ігри проводилися за коловою системою, остаточне розташування команд у турнірній таблиці з’ясувалося лише після фінального свистку головного арбітра змагань майстра спорту СРСР Василя Гаращенка. Особливо напруженим виявився останній матч турніру, в якому на спортивному майданчику зійшлися команди Київської та Жмеринської дирекцій.

  Та ось бурхливі спортивні пристрасті позаду. У залі для змагань встановлено стіл з нагородами. Для переможців і призерів турніру. Під звуки маршу фізкультурників волейболісти вишукуються для урочистого параду і нагородження переможців.

  Начальник ДФСК «Локомотив» Ольга Стороженко оголошує остаточні результати змагань, називає призерів і переможців. Таким чином, шосте, п’яте, четверте місця відповідно посіли команди Козятинської, Київської дирекцій залізничних перевезень і управління Південно-Західної магістралі.

  Почесне третє місце дісталося команді Конотопської дирекції, друге призове вибороли волейболісти Коростенської дирекції. А переможцем цьогорічного турніру з волейболу серед працівників Південно-Західної залізниці стала команда Жмеринської дирекції у складі Олександра Яремчука (представник і капітан команди), Віталія Мельника, Олександра Федоренка, Андрія Стуса, Вадима Мельника, Василя Шевченка, Олексія Осаулова, Сергія Фіголя, Євгена Бабіча, Олега Ткачука і Олега Гончара.

  Всі учасники змагань отримали пам’ятні подарунки, а переможців і призерів було відзначено медалями, дипломами і кубками. Нагородження проводили заступник голови Дорпрофсожу столичної магістралі О. Чабаненко, голова молодіжної ради А. Овсієнко і начальник ДФСК «Локомотив» О. Стороженко.

  У заключному слові Олександр Чабаненко поздоровив усіх учасників турніру, який без сумніву вдався на славу. Побажав спортсменам нових яскравих перемог, подякував організаторів турніру за справжнє спортивне свято.

  Анатолій РОМАНОВ, Фото Віталія НОСАЧА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05