РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 20 (3 червня 2011) 

 • За життєвими правилами

  Десять років тому 37-літній Геннадій БУРОВ круто змінив своє життя. Прийшов на роботу на залізницю. Нині він - прийомоздавальник п'ятого розряду на ст. Могилів-Подільський Південно-Західної залізниці. А до цього, після закінчення Могилів-Подільського медичного училища, працював за фахом - помічником санітарного лікаря цього міста.

  За ці роки він встиг одержати диплом Київського технікуму залізничного транспорту і досягнув професійної майстерності на своїй посаді. В житті керується правилом: що сказав, те й зробив. І друге правило: роботу потрібно любити. Бо якщо займаєшся тим, що не любиш, одразу позначається на результаті. Мріє зробити успішну кар'єру.

  ГЕННАДІЙ БУРОВ ЩИРИЙ, ВІДВЕРТИЙ, ВІДКРИТИЙ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ, висловлює свою точку зору чітко, але й готовий сприймати думку іншого. А його професійність, знання своєї справи приємно вражають.

  - Я добре пам’ятаю свій перший робочий день, - розповів він. - Тоді прийшов состав із Жмеринки. Вантаж - на відкритому рухомому складі. Там виявили брак, який потрібно було усунути, щоб відправити поїзд до Молдови. Почали працювати. Теперішній старший прийомоздавальник В’ячеслав БУРЛАКА був моїм учителем, який допомагав не губитися при виникненні тієї чи іншої непередбачуваної ситуації. Саме він показав мені, як усувати недоробки, як підходити до розв’язання цієї проблеми. Буквально демонстрував тонкощі роботи, навіть, куди ставити лома або монтировку, як краще їх застосовувати. Це зараз я зі своїми колегами, завдяки досвіду роботи, миттєво можу побачити всі недоліки у «хворих» навантажених вагонах і швидко прийняти необхідні заходи щодо їх виправлення. Однак цей досвід прийшов з роками і завдяки атмосфері взаєморозуміння та підтримки. Загалом на зміні працює три прийомоздавальники. Наші обов’язки досить прості. Поїзд прибуває, і ми починаємо огляд, один робітник іде ліворуч, старший прямує праворуч вагона. Старший прийомоздавальник виконує керуючу сторону роботи, а ми оглядаємо поїзд. Він веде документи, ми доповідаємо йому, в якому стані поїзд, який брак виявлено. До кожного вагона у нас є особливий, як мовиться, індивідуальний підхід. До прикладу, заходить піввагон - ми звертаємо увагу на вид навантаження, чи виконано завантаження згідно з інструкцією. Річ у тім, що ми знаємо, як повинен виглядати вантаж у відкритому рухомому складі. Якщо виявляємо той чи інший недолік, то вкотре звертаємося до документів і дивимося, чи справді є порушення. До критого вагона теж є свій підхід. Дивимося, чи відповідає він документам, чи ні, чи правильно закриті двері, чи не має браків. Про все це доповідаємо старшому прийомоздавальнику. Часу це займає 35 хвилин, згідно з технологічним процесом, але, якщо виникають нюанси, які потребують додаткових витрат часу, то на це йде ще хвилин п’ятнадцять.

  СИСТЕМА ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ, яку встановлено на ст. Могилів-Подільський рік тому, сьогодні дуже полегшує роботу залізничників. Наприклад, зі сторони Молдови заходить відкритий вантажний рухомий склад. Відеокамера фіксує вагони, і на моніторі комп’ютера відразу все видно. Тож коли приходить час їх перевіряти, у залізничників є чітке уявлення, що конкретно треба робити, на що потрібно звернути особливу увагу. Загалом, застосування відеоспостереження полегшує на 70% роботу станційних працівників.

  Те, що Геннадій Буров - професіонал, підтвердило і керівництво станції. Але ж не лише роботою живе наш герой. Він любить читати. Колись, поки був неодружений, читав масу літератури. А зараз, на жаль, часу не це практично не залишається. Хоча не слід вважати, що життя його проходить зовсім без книг - технічних або художніх. Річ в іншому: якщо раніше читав, як мовиться, все підряд, то нині тільки те, що насправді не можна оминути своєю увагою.

  Мешкає Геннадій Федорович за сім кілометрів від станції Могилів-Подільський. Сім’я - його дружина Марина, донька Люба та син Андрій. Саме на сина батько покладає великі надії. Адже цього року, після закінчення дев’яти класів, молодший Буров збирається складати вступні іспити до Київського залізничного технікуму і вже потім, цілком можливо, прийде батьку на зміну. Батько вірить у свою дитину та її сили.

  ВІН МАЄ НЕВЕЛИЧКЕ ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО. Земля, худоба потребують чималих фізичних навантажень. Адже сьогоднішньої зарплати, яку вони одержують з дружиною, не вистачає на втілення в життя того, до чого прагнеш, про що мрієш. Навіть якщо взяти до уваги майбутнє навчання сина - чимало коштів на це прийдеться витратити. Тому доводиться, як каже Геннадій, важко працювати, щоб щось мати.

  - Я працюю позмінно, тому це трохи полегшує мою домашню роботу. Та й вся родина не залишається осторонь. А так буває, прийдеш додому втомлений, важкий день, на душі тяжко. Вдома - роботи непочатий край, - ділиться думками Геннадій Федорович. - Але подумаєш, що за твоїми плечима - твої рідні, твої діти. І ти готовий багато зробити заради того, щоб родина була щасливою. Я люблю свою дружину. Це моя перлина, моє кохання. А що може бути краще від розуміння того, що ти потрібен близьким людям, що у тебе є робота, яку виконуєш із задоволенням…

  Ольга ЛИХАЧОВА, Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05