РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 40 (12 жовтня 2007) 

 • Вантажні перевезення: Крок назустріч клієнтам

  Обсяги навантаження по Коростенській дирекції залізничних перевезень з початку року постійно зростають. Ця позитивна тенденція свідчить, що все більше підприємств довіряють свої вантажі залізниці. Так спільними зусиллями працівників станцій і відділу перевезень вдається досягати непоганих результатів. Звісно, передусім, завдання залізничників - забезпечити вантажовідправників вагонами, і над цим працює відділ перевезень. Якщо ж проаналізувати, які види продукції транспортують зі станцій Коростенської дирекції, то тут перелік досить розмаїтий. А пальму першості тримають будівельні матеріали, серед яких, звичайно ж, продукція кар`єрів, щебзаводів та інших підприємств Житомирщини.

  У Коростенській дирекції вже стало доброю традицією турбуватися про те, аби співпраця з вантажовідправниками була взаємовигідною. Про це свідчить чимало конкретних справ. Скажімо, свого часу для оперативнішого забезпечення клієнтів рухомим складом як альтернативу піввагону для перевезення щебеню почали використовувати й цементовози. Для низки підприємств таке нововведення виявилося позитивним. Спільними зусиллями вдалося зрушити з місця і проблему скорочення часу перебування вагона під однією вантажною операцією та деякі інші. Загалом же залізничники роблять все для того, аби вантажовідправник міг безпечно і швидко транспортувати свою продукцію, і, звісно ж, аби вчасно і в повному обсязі надходили кошти в казну залізниці.

  А нещодавно, безперечно за вагомої участі залізничників, зроблено ще один крок назустріч вантажовідправникам Овруцького регіону - відкрито пункт прикордонного та митного контролю на ст. Овруч. Власне, про це вже досить давно вели перемовини з органами державної влади керівники щебеневих заводів, либонь, маючи на увазі перспективу для зростання відправлень у напрямку Білорусі. Відтак тепер вагони не потрібно буде відправляти до Коростеня для митних оформлень, а здійснити усю процедуру можна буде в Овручі.

  Відкриття пункту прикордонного та митного контролю стало незвичайною подією для Житомирщини і відбувалося за участю багатьох керівників, у тому числі й голови Житомирської ОДА Юрія Павленка. Як зазначалося в ході цього небуденного заходу, відкриття прикордонного переходу в Овручі є результатом взаємодії Житомирської ОДА та Гомельського обласного виконавчого комітету (Республіка Білорусь), спільної роботи Коростенської дирекції залізничних перевезень, Житомирської митниці та Житомирського прикордонного загону. Відкриття цього переходу було ініційоване керівниками щебеневих заводів - основними експортерами щебеню в Овруцькому районі, зазначалося на відкритті. Передбачається, що проведення митного контролю в Овручі значно спростить процедуру оформлення документів, здешевить вартість експортованого щебеню - на одній тонні економиться один долар. Водночас, це дозволить розвантажити залізничну станцію Коростень.

  Оксана Климчик
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05