РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 39 (5 жовтня 2007) 

 • Семінар-нарада: Її високість метрологія

  Забезпечення єдності та точності вимірювань на залізничному транспорті є одним з ефективних інструментів у процесі забезпечення безпеки руху поїздів, охорони навколишнього середовища, достовірності обліку матеріальних та енергетичних ресурсів, високої якості ремонту і обслуговування рухомого складу та інших технічних засобів тощо.

  З метою досягнення цих завдань та для впорядкування діяльності метрологічних підрозділів на залізниці розпочато роботу з розробки та впровадження системи управління якістю метрологічного забезпечення (СУЯ МЗ) у відповідності до вимог серії державних стандартів ДСТУ ІSО 9001–2001 «Система управління якістю».

  Метрологічна служба Південно-Західної залізниці днями провела семінар-нараду, на якій розглядалися питання з розробки та впровадження системи управління якістю метрологічного забезпечення (СУЯ МЗ) в підрозділах Південно-Західної залізниці.


  перед учасниками семінару виступає Лариса Сальнік

  Відкриваючи нараду, головний метролог залізниці Лариса СальнІк зосередила увагу учасників на необхідності застосування в практичній роботі галузевих організаційно-методичних документів з метрології та державних стандартів серії ДСТУ ІSО 9001–2001 «Система управління якістю», які встановлюють вимоги до розроблення, сертифікації, моніторингу систем управління якістю на залізниці, розповіла про стан розробки СУЯ МЗ у галузевих службах.


  Про основні вимоги нормативних документів з управління якістю, про проведення сертифікації систем управління якістю на відповідність міждержавним стандартам розповів і провів практичні заняття директор Київського консультаційно-впроваджувального центру європейських систем управління якістю, кандидат технічних наук Віктор Рудницький.

  Численні запитання учасників семінару-наради свідчили про зацікавленість керівників служб і підрозділів щодо подальшого розвитку й вдосконалення у сфері метрологічних досліджень та вимірювань.

  Ганна БОГОВІС
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05