РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 39 (5 жовтня 2007) 

 • Галузева медицина: З турботою про людей праці

  Днями у Києві відбулися урочистості з нагоди завершення першої черги реконструкції терапевтичного корпусу Дорожньої клінічної лікарні № 2 ст. Київ. У додаткових приміщеннях буде розміщено спеціалізоване хірургічне відділення.


  В урочистостях взяли участь віце-прем`єр України Дмитро Табачник, генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак, начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин, голова Дорпрофсожу Анатолій Фурса, керівники служб та підрозділів.

  Виступаючи перед присутніми, В. В. Козак повідомив, що будівельні роботи цього корпусу розпочалися три роки тому, однак через брак коштів були призупинені. Крім того, навколо галузевих медичних закладів точилися суперечки щодо передачі їх Міністерству охорони здоров`я України. Сьогодні це питання розв`язано на користь залізничників, і в липні 2007 р. керівництво Південно-Західної залізниці надало лікарні фінансову допомогу у сумі 27 млн. грн. для продовження будівельних робіт на новому корпусі та з метою реконструкції терапевтичного відділення.

  Вітаючи залізничників, зокрема галузевих будівельників, віце-прем`єр України Дмитро Табачник відзначив, що Кабінет Міністрів України, керівництво Укрзалізниці і в подальшому сприятимуть у наданні працівникам залізничного транспорту більш якісної медичної допомоги. Для хірургічного відділення вже закуплено найсучасніше медичне обладнання, зокрема й апарат штучної нирки.

  Головний лікар дорожньої клінічної лікарні № 2 ст. Київ Олександр Каневський запевнив присутніх у тому, що кадровий потенціал лікувального закладу здатний освоїти найсучасніші методики, застосування котрих дозволить, в свою чергу, надавати більш ефективні медичні послуги.


  Після повного завершення будівництва хірургічного відділення в ньому розташуються три операційні, палати інтенсивної терапії, маніпуляційні кабінети, актова зала тощо.

  Після урочистої церемонії керівники галузевого відомства відповіли на запитання журналістів.

  Кор. «Рабочего слова»:

  - Володимире Васильовичу, лікарні, зокрема, - це сфера соціальна. Які кроки назустріч людям планує зробити Укрзалізниця найближчим часом в інших соціальних питаннях?

  В. Козак:

  - На Раді Укрзалізниці розглянуто й затверджено соціальну програму, яка передбачає відчутне підвищення заробітної плати залізничникам, медичне страхування, будівництво житла. Цю програму вже буде включено в фінансовий план на 2008 р.

  Кор. «Рабочего слова»:

  - На Південно-Західній досить великий загін ветеранів війни і праці і вони теж мають цілу низку проблем. Яким чином ці проблеми будуть розв`язуватись?

  О. Кривопішин:

  - На столичній магістралі 62 тисячі ветеранів. Нещодавно ми провели зліт наших шанованих трударів, на якому розповіли, що адміністрація Південно-Західної залізниці і Дорпрофсож переглянули свої зобов`язання, внесли доповнення в Колективний договір. На підтримку ветеранів у 2008 р. виділяється понад 10 млн. грн. Враховано забезпечення пенсіонерів паливом, виділено кошти на оздоровлення, разову допомогу, доплати почесним залізничникам тощо.

  Ганна БОГОВІС
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05