РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 15 (15 квітня 2011) 

 • Не п'ятизірковий готель, а все ж…

  Залізнична станція Могилів-Подільський має чимало особливостей. І більшість із них пов'язано із тим, що її розташовано біля кордону із Молдовою.

  Передачу на залізниці сусідньої країни вантажних та пасажирських поїздів здійснюють локомотивні бригади як з нашої, так і молдовської сторін. За графіком руху так випадає, що машиністам та їхнім помічникам доводиться очікувати рух локомотивів у зворотному напрямку від двох до восьми годин.

  Проводити весь цей час у кабінах тепловозів не годиться. Люди стомлюються, причому не виконуючи роботи за призначенням, та й залізниці необхідно оплачувати години непродуктивної праці. А що стосується молдовських локомотивних бригад, то ця оплата мала б здійснюватись у вільноконвертованій валюті. Саме тому на станції Могилів-Подільський облаштовано оборотне локомотивне депо, де тимчасово можуть перебувати як наші тепловози, так і сусідів. Функціонує також будинок відпочинку локомотивних бригад.

  Щодо останнього, то для цього пристосували колишню водогінну вежу. Так, саме таку споруду. Щоправда, доволі значних розмірів. На її трьох поверхах розмістилось шість кімнат відпочинку на 18 ліжок, кухня-їдальня, душова, санвузол і допоміжні приміщення.

  А для того, щоб «водіям» потягів було тут зручно та затишно, нещодавно силами будівельної групи локомотивного депо Жмеринка, під керівництвом майстра Володимира ЧЕРНЯКА, проведено капітальний ремонт усіх приміщень. Замінено віконні та дверні блоки на металопластикові, які не лише мають привабливіший вигляд, а й значною мірою зберігають тепло у кімнатах. Крім того кімнату для приймання їжі, душову, санвузол обкладено новою кахельною плиткою, оновлено водогін та каналізацію, виконано й інші ремонтно-відновлювальні роботи.

  Усім цим щодоби користуються локомотивні бригади як нашої, так і молдовської залізниць, які приводять потяги до Могилева-Подільського і доправляють їх до Жмеринки чи до Ларги, а то й далі, територією сусідньої країни.

  Після ремонту будинок відпочинку локомотивних бригад на ст. Могилів-Подільський хоч і не перетворився у п’ятизірковий готель, та все ж у ньому комфортно та затишно для тих, хто водить поїзди сталевими магістралями. А зовнішній вигляд споруди придає відпочинку у ньому певної екзотичності і навіть романтичності. Тож зроблена добра справа для людей і для зростання прибутків залізниці.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05