РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 14 (7 квітня 2011) 

 • До виходу з нестандартних ситуацій готувалися… вдома!


  переможці конкурсу провідників Дмитро ГРОМІЙЧУК, Юрій ХОМ’ЯКОВ, Ольга ГУСАК, Леся БІЛОДІД, Валентина ОНИЩУК

  Напередодні літніх пасажирських перевезень Південно-Західна залізниця провела традиційний конкурс професійної майстерності «Кращий провідник». Кореспонденти «Рабочего слова» уважно стежили за перебігом змагань і на власні очі змогли спостерігати суперництво, в якому провідники виборювали першість.

  У конкурсі брали участь вісім залізничників - представники трьох вагонних дільниць столичної магістралі. До цього вони пройшли попередній відбір у своїх підрозділах. Щодо змагання, то воно складалося із чотирьох етапів: тестування, нестандартна ситуація у поїзді, домашнє завдання та креативний підхід до надання послуг, які пропонують провідники для пасажирів під час подорожі.

  Випробування на знання теорії - найважливіша частина конкурсу. Іспит на професійну придатність проходить у повній тиші. Авторитетне журі - перший заступник начальника галузевої пасажирської служби Олександр ЯСИНЕЦЬКИЙ (голова журі), начальник служби кадрів, навчальних закладів та соціальних питань Ірина МИХАЛЬЧЕНКО, в.о. помічника начальника пасажирської служби Дмитро БАРВІНСЬКИЙ, заступник начальника пасажирської служби з вокзального господарства Олексій СТЕПАНЕНКО, член Дорпрофсожу Галина ШКУРА - тим часом знайомляться зі змістом кольорових буклетів, підготовлених учасниками. Потім перед провідниками поставлено завдання безпосередньо членами журі. Одразу було видно, наскільки кожен із конкурсантів був підготовлений. Виникали ситуації, коли навіть групи підтримки допомагали своїм представникам відповідати на те чи інше запитання.

  Затим прийшла черга демонстрації домашнього завдання. От де виявився талант учасників! Адже із нестандартними ситуаціями провідники зустрічаються практично кожного дня. Цікаво було розв’язано один із життєвих випадків Лесею БІЛОДІД, провідником пасажирського вагона у поїздах підвищеної комфортності вагонної дільниці №1 ст. Київ-Пасажирський. Леся разом зі своєю командою змогла відтворити міні-виставу. В основі сюжету, який переконливо передали у грі герої - здавалося, буденні ситуації. Але це викликало схвальну реакцію глядачів та членів журі. Власне, граючи самих себе, провідники у цих маленьких сценках пішли шляхом, який передбачав і самоіронію, і самокритику.

  Всі учасники цього конкурсу гідно пройшли випробування. Хоча кожен із присутніх добре знав, що тут, у міні-виставах, усе смішно, привабливо, а на практиці виявляється набагато складніше. Тож поки що залишається сподіватися на те, що у майбутньому збільшиться кількість швидкісних поїздів, на зміну нинішнім нічним прийдуть денні, пасажирам не потрібно буде проводити довгу ніч у поїзді. Але поки цього не сталося масово, провідникам потрібно бути напоготові до будь-яких несподіванок.

  Закінчувалося змагання своєрідним креативним дійством. Варто зазначити, що сучасне життя формує свій стиль поведінки. Адже ми живемо в епоху, коли головним для багатьох із нас є товар. Нам весь час хочуть щось продати - і ми його купуємо. Тому конкурсанти успішно… продавали свій товар членам журі. І жоден з них не відмовився купити чай або ж, приміром, мінеральну воду.

  ПЕРЕМОЖЦІ

  Бригада провідників пасажирських вагонів вагонної дільниці ст. Хмельницький краща в пасажирському господарстві Південно-Західної залізниці. Її представляли Юрій ХОМ’ЯКОВ (I місце), провідник пасажирських вагонів вагонної дільниці ст. Хмельницький та його колега Дмитро ГРОМІЙЧУК (II місце). Третє місце одержала Валентина ОНИЩУК - провідник пасажирських вагонів вагонної дільниці ст. Жмеринка.

  Кращі серед провідників пасажирських вагонів у поїздах підвищеної комфортності ст. Київ-Пасажирський стали Леся БІЛОДІД (I місце) та Ольга ГУСАК (II місце) ст. Жмеринка. Після вручення дипломів та квітів переможці почнуть готуватися до конкурсу професійної майстерності Укрзалізниці, який має відбутися наприкінці квітня у Донецьку.

  - Ми розуміємо всю відповідальність, яка на нас лягає, і прикладемо максимум зусиль для досягнення ще вищих результатів на конкурсі у Донецьку, - сказав переможець Юрій Хом’яков.

  Під цими словами може підписатися кожен з тих, кому випала честь захистити професійну майстерність столичної магістралі. Тож вертайтеся з перемогою!

  Фото Олега КАЗИКІНА

  Ольга ЛИХАЧОВА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05