РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 38 (28 вересня 2007) 

 • Родина прискорених розширюється

  З Києва до Могильова-Подільського відправився фірмовий прискорений денний поїзд № 156/157. На столичному вокзалі відбулися урочистості з цього приводу, у яких взяли участь: генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак, начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин, голова Дорпрофсожу Анатолій Фурса, народний депутат Верховної Ради України Василь Горбаль та інші офіційні особи.


  Перша пасажирка поїзда отримала подарунок від гендиректора Укрзалізниці Володимира Козака

  Відкриваючи мітинг з нагоди відправлення чергового «Подільського експреса», начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин доповів присутнім про велику роботу працівників і магістральців, котрі відремонтували 100 км колії, підготували трасу таким чином, що майже 400-кілометрову відстань поїзд долатиме за п`ять з половиною годин (замість дев`яти годин, як це було раніше).

  Генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак щиро подякував залізничникам Південно-Західної за звитяжну працю, підкресливши, що це вже третій прискорений поїзд від початку року, який з`єднав столицю України з іншими містами держави.

  Керівник галузі зазначив також, що курс на модернізацію, на новий рівень якості обслуговування пасажирів, розширення географії маршрутів, оновлення рухомого складу - це якраз ті завдання, які поставив перед залізничниками уряд. І вони успішно з ними справляються.

  Володимир Васильович подякував залізничникам Південно-Західної за те, що вони вкладають душу у доручену справу, щиро дбають про пасажирів.

  ...Урочисто перерізується стрічка і оголошується посадка у поїзд. Пасажирів просять зайняти місця у зручних комфортабельних вагонах. Звучить знайома, але зворушлива в будь-яку мить мелодія старовинного дзвону і потяг рушає з місця. У добру путь, черговий експресе!

  Наостанок - інформація для пасажирів.

  У складі поїзда 8 вагонів: 4 - другого класу, 2 комбінованих вагони першого та другого класу та 2 плацкартні вагони. У поїзді створено комфортні умови для пасажирів. Вагони обладнано зручними м`якими кріслами, багажними полицями, світильниками, телевізорами, системою кондиціювання повітря, холодильниками.

  Поїзд курсуватиме щоденно. Відправлення з Києва о 16 год. 35 хв., прибуття до Могильова-Подільського - о 22 год. 08 хв. Відправлення з Могильова-Подільського о 23 год. 45 хв., прибуття до Києва - о 5 год. 18 хв. Поїзд зупинятиметься на станціях Козятин, Вінниця, Бар, Котюжани, Вендичани.

  Вартість проїзду від Києва до Могильова-Подільського в вагонах другого класу - 42 грн., першого класу - 64 грн.

  Володимир ЦАСЮК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05