РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 38 (28 вересня 2007) 

 • Єднаючи береги

  У Києві відбулися урочистості з нагоди завершення першої черги будівництва залізнично-автомобільного мосту через Дніпро. В них взяли участь: перший віце-прем`єр України Андрій Клюєв, міністр транспорту України Микола Рудьковський, генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак, начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин, голова Дорпрофсожу Анатолій Фурса та інші офіційні особи.


  Учасники урочистостей оглядають будівництво моста

  Відкриваючи мітинг, перший віце-прем`єр України, як досвідчений будівельник, пояснив журналістам і усім присутнім, що виробнича операція, заради якої відбувається зібрання, на мові мостобудівників іменується перекриттям русла ріки. Він додав, що цей об`єкт є найпотужнішим серед усіх мостових переходів через Дніпро. З впровадженням його в експлуатацію суттєво покращиться дорожньо-транспортна ситуація у столиці України. Урядовець нагадав, що залізничний рух по мосту планується відкрити вже в першому півріччі наступного року.

  На мітингу також виступили міністр транспорту України Микола Рудьковський, генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак. Вони відзначили ту звитяжну працю, яку демонструють будівельники, подякували працівникам Південно-Західної залізниці на чолі з Олексієм Кривопішиним за наполегливість в реалізації виробничих планів і завдань.

  А шлях до успіху був тернистий. Нагадаємо, що на початку 2005 р. фінансування будівництва мостового переходу було призупинено, що призвело до значної затримки проектно-вишукувальних робіт і, як наслідок, до відставання від графіка на 18 місяців.

  Будівництво поновлено лише у 2006 р., для чого було виділено 1865 млн. грн. для розрахунків із проектними організаціями та вирішення питань, пов`язаних із перенесенням мостозагону та ін. А кошторисна вартість новобудови складає понад дев`ять мільярдів грн.

  Будівництво триває цілодобово. До кінця 2007 р. планується влаштування верхового автомобільного проїзду на мосту та завершення робіт з монтажу верхньої будови колії на підхідних естакадах до мосту, підготовка Березняківського шляхопроводу.

  Зараз на мостовому переході побудовано 86 опор з 210, змонтовано 52 прогінні споруди. Будівництво ведеться на трьох ділянках: правому і лівому берегах, а також в руслі Дніпра, де попередньо було штучно намито технологічний острів.

  На лівобережній залізничній естакаді, довжина якої 615 м, збудовано всі 18 опор. Залишилося змонтувати кілька прогінних споруд.

  На залізничному шляхопроводі на вул. Березняківській під дві запроектовані залізничні колії і платформи виконано бетонування всіх опор і прогінних конструкцій. Змонтовано три ліфтові шахти і весь маршовий схід.

  На правобережній залізничній естакаді (довжина - 830 м) закінчено будівництво 14 з 23 опор і змонтовано 12 прогінних споруд.

  На правобережній автомобільній естакаді закінчуються роботи з бетонування паль під опори.

  Після урочистого перерізання стрічки з нагоди з`єднання берегів Дніпра гості оглянули будівництво, макет та проектні розробки майбутнього моста, разом з учасниками урочистостей та журналістами пройшли щойно змонтованою балкою перекриття над лоном древнього Славутича.

  Володимир ЦАСЮК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05