РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 36 (14 вересня 2007) 

 • Володимир Козак: «У галузі є чудові перспективи»


  у пасажирському вагонному депо Бахмач

  11 вересня генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак побував із робочою поїздкою на Бахмацькому та Конотопському вузлах. У цій поїздці його супроводжували начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин й інші керівники залізничної галузі.

  В історії пасажирського вагонного депо Бахмач можна виокремити кілька етапів розвитку. Спершу, починаючи із 1916 р., підприємство ремонтує вантажні вагони та контейнери. Потім, уже в шістдесятих, переходить на пасажирські, а на зламі тисячоліть за допомогою польських спеціалістів освоює капітально-відновлювальний ремонт вагонів (КВР). Освоює швидко й успішно. Уже у 2002 р. бахмачани відновлюють 18 вагонів, у наступному - 24, а у 2005 р. святкують проведення КВР сотого вагона. І це при тому, що підприємство стабільно виконувало і перевиконувало завдання з деповського ремонту та ремонту в обсязі КР-1. Паралельно депо ремонтувало вагони для поїздів міжобласного сполучення, поштово-багажні, вагони-тренажери, орієнтуючись виключно на вітчизняних виробників матеріалів і комплектуючих.

  Показники минулого року теж для Бахмача характерні: при плані 26 мали 27 вагонів КВР, КР-1 - 94 при завданні 85, 457 вагонів деповського ремонту, що на 94 вагони більше, ніж планувалося. Тенденція успішної роботи збереглася. Але підприємство знову стоїть на порозі перемін. І приїзд генерального директора Укрзалізниці підтвердив - вони будуть.

  З ким і на яку б тему не говорив у депо того ранку, а розмова все одно переходила на залізничні перспективи. Василь Квокша, бригадир гальмового відділення складального цеху, сказав: «Що робота залізниці поліпшилася - це поза всяким сумнівом. І зарплата збільшилася, і запчастини в депо надходять. Раніше слабо надходили. Нині є чим ремонтувати і гальма, і візки…»

  Поки генеральний директор знайомився із виробництвом, у цеху КВР, найбільшому і найсвітлішому, в обідню пору зібралися деповчани. Свій виступ перед ними В. Козак розпочав із найголовнішого - депо стоїть на порозі реконструкції. Після реконструкції, на яку відводиться рік, Бахмач має збільшити обсяги ремонту пасажирських вагонів. За словами Володимира Васильовича, на це планується витратити близько ста мільйонів гривень. Але низка заходів необхідні й продиктовані часом. Концентрація фінансових та людських ресурсів в одному місці, належна організація поставок ремонтних матеріалів й обладнання дозволить запроваджувати нові технології, нарощувати кількість і підвищувати якість ремонту пасажирських вагонів.

  Володимир Козак також підкреслив, що в процесі реконструкції велика увага надаватиметься поліпшенню умов праці деповчан.

  У своєму виступі керівник галузі зупинився й на інших питаннях, зокрема, говорив про заробітну плату залізничників. Із 1 жовтня вона збільшується на десять відсотків, що виводить Укрзалізницю із 14 на 8 місце по Україні. А в наступному році підвищення зарплати має становити не менше 25%.

  Час короткий. Але ще жорсткіший графік у генерального директора Укрзалізниці. Пора прощатися. Голова профкому Віктор Лук`яниця, бригадир візкового цеху Юрій Сиволожський і начальник підприємства Євген Бойко подякували Володимиру Козаку за високу оцінку роботи колективу, запевнивши, що із поставленим завданням бахмачани неодмінно справляться.

  Того ж дня генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак ознайомився із роботою локомотивного і вагонного депо Конотоп. А на завершення поспілкувався із залізничниками Конотопського вузла.

  Микола ПАЦАК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05