РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 36 (14 вересня 2007) 

 • 865-й виходить у рейс


  Урочиста мить. Начальник Південно-Західної залізниці Олексій КРИВОПІШИН та мер Білої Церкви Василь САВЧУК

  Минулої п`ятниці на станції Біла Церква відбулася урочиста церемонія з нагоди відкриття руху нового прискореного електропоїзда підвищеної комфортності №865/866 Роток - Біла Церква - Київ. У ній взяли участь начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин, голова Дорпрофсожу Анатолій Фурса, міський голова Білої Церкви Василь Савчук, керівний склад управління залізниці, місцевої мерії та працівники залізничного вузла, станції, мешканці міста.

  Для понад 200-тисячної Білої Церкви впровадження в експлуатацію прискореного електропоїзда підвищеної комфортності - подія не з пересічних.

  Адже, слава Богу, на Південно-Західній залізниці процес оновлення інфраструктури не закінчується. А ось і яскравий доказ. Вранці сьомого вересня від перону вокзалу ст. Біла Церква до Києва за графіком відправився пришвидшений електропоїзд підвищеної комфортності, так незвично почався День міста. Біла Церква відзначала 975-річницю з Дня заснування. Для понад 200-тисячного районного центру ця подія не з пересічних.

  На переконання міського голови Василя Савчука, комфортабельний електропоїзд обов`язково припаде до душі мешканцям Ротка, Білої Церкви. Адже це справжня альтернатива небезпечним маршрутним таксі (останнім часом почастішали випадки аварій цих автомашин). Мер міста щиро подякував залізничникам столичної магістралі в особі її керівника Олексія Кривопішина за те, що магістраль відгукнулася на прохання жителів Білоцерківщини щодо покращення якості приміських перевезень.

  …Попри ранній час на урочистостях з нагоди відправлення №865 у далеку, але швидку подорож (відстань між Ротком і Києвом поїзд долатиме впродовж 1 год. 38 хвилин), побували мешканці з багатьох мікрорайонів райцентру - із селищ Леваневського, Гайка, Піщаної, Таращанського масиву, Критого ринку.

  Відкриття руху прискореного електропоїзда підвищеної комфортності на цій дільниці магістралі є продовженням реалізації програми з подальшого впровадження на Південно-Західній залізниці експлуатації електропоїздів саме такого класу. Як зазначив начальник залізниці, це стало можливим після виконання на дільниці магістралі Роток - Біла Церква - Фастів значних обсягів робіт з модернізації колії, що дозволяє збільшити швидкість руху поїздів. Таких пришвидшених електропоїздів на Південно-Західній стає дедалі більше. Для пасажирів вони і зручні, і комфортні. Значно зменшується час на поїздку, підвищується якість обслуговування. Новий прискорений електропоїзд буде слідувати з Білої Церкви, прибуватиме до столиці о 7.42 ранку. Однак залізничники обіцяють, що вже найближчим часом швидкість його руху збільшиться, і до столичного вокзалу можна буде дістатися за годину і десять хвилин.

  - Відкриття руху нового прискореного електропоїзда підвищеної комфортності є і результатом нашої плідної співпраці із залізничниками, - сказав міський голова Білої Церкви Василь Савчук. - Для мешканців нашого міста це досить зручний маршрут. До того ж він значно дешевший, ніж поїздка до столиці автобусом чи маршруткою. Надалі місто разом із залізничниками планує завершити капітальний ремонт вокзалу і всього вокзального комплексу. Для зручності пасажирів тут планується відкрити ще і приміський автовокзал, який буде розташовано на території, де сьогодні розміщено вантажний двір. Залізничники разом з білоцерківцями планують зробити благоустрій привокзальної площі. Впевнений, що цей термінальний комплекс з часом стане окрасою нашого міста.

  Під час урочистостей відбулося і вшанування тих, хто зробив вагомий особистий внесок у якісне виконання робіт при впровадженні прискореного руху на дільниці Біла Церква - Київ. Зокрема знаком «За доблесну працю на Південно-Західній залізниці» нагороджено старшого майстра цеху КВР моторвагонного депо Фастів Ігоря Руслана, медаллю «Кращому працівнику» - слюсаря візкового цеху цього ж депо Володимира Сніжкова. Монтера колії Фастівської дистанції колії Анатолія Раткіна та токаря колісного цеху моторвагонного депо Фастів Сергія Куліковського нагороджено годинниками від начальника залізниці. Почесні грамоти Південно-Західної залізниці тепер знаходитимуться в особистому архіві монтера колії Фастівської дистанції колії Ігоря Шевчука та бригадира провідників моторвагонного депо Фастів Лесі Павленко.

  А далі була церемонія урочистого перерізання символічної стрічки, доповідь бригадира провідників начальнику залізниці про готовність поїзда до рейсу. Пасажири займають свої місця у вагонах. З гучномовця звучить оголошення диктора вокзалу про відправлення поїзда. Начальник станції Володимир Якобі за традицією, як у минулі часи, ударом у дзвін подає символічний сигнал до відправлення. Свято з нагоди 975-ї річниці заснування Юрьєва (таку назву у давнину мала Біла Церква) продовжувалося. Під звуки мелодії «Прощання слов`янки» прискорений відправляється у свій перший рейс.

  Щасливої дороги, №865-й!

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05