РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 48 (17 грудня 2010) 

 • Чекає на «перевертнів» буцегарня

  Під час брифінгу, який провели перший заступник начальника Управління МВС України на Південно-Західній залізниці Олег СТЕЦЮК та начальник відділу карного розшуку цього ж Управління Сергій ТЮТЮННИК, було оголошено, що днями затримано двох осіб за підозрою у скоєнні низки грабежів на платформах вокзалу ст. Київ-Пасажирський.

  За версією О. Стецюка та С. Тютюнника, ці «перевертні», з яких свого часу зірвали погони за дискредитацію звання правоохоронця, зараз вважають за доцільне не допомагати слідчим у розкритті власних злочинів. Це і зрозуміло: Карно-процесуальний кодекс України знають напам’ять, адже колишні офіцери міліції, яких було свого часу звільнено з органів внутрішніх справ (хабарництво), діяли за «старою» методою. Представляючись подорожнім працівниками міліції (мали фальшиві службові посвідчення), змушували пред’являти для обшуку гаманці, кишені та ручну поклажу. Мовляв, бажають перевірити, чи є у майбутніх жертв зброя, наркотики тощо. Але це був лише привід. У разі знаходження грошей (мінімальна сума - 550 грн., максимальна - 18500 грн.) та коштовних прикрас у потерпілих (вилучено під час обшуку майже 120 грамів золотих речей) Максим, 1977 р. народження, та Сергій, 1979 р. народження, цінності відбирали силоміць. Застосувавши силу (бити, як відомо, вчились) та погрожуючи холодною зброєю, злодії квапились зникнути з території вокзалу.

  На сьогодні підтверджено сім фактів грабежів, які здійснили колишні співробітники правоохоронних органів. А затримано ділків на гарячому. Хлопці вже у кайданках. Зараз ведеться слідство, тому поки що співробітники Управління не вважають за доцільне оприлюднювати фотознімки «романтиків з великої дороги». Є версія, що злодії діяли разом з поплічниками. Докладно про перебіг подальших подій ми розповімо згодом.

  Як наголосили в інтерв’ю Олег Стецюк та Сергій Тютюнник, помилка постраждалих у тому, що останні не вимагали від колишніх «законоборців» складання протоколу затримання безпосередньо у приміщенні лінійного відділу столичного вокзалу. Ясна річ, грабіжники до кімнати, де працюють чергові працівники Міністерства внутрішніх справ, - ні ногою.

  Для тих, хто хоче убезпечити себе на станціях, вокзалах та платформах, що розташовані у межах Південно-Західної залізниці, нагадуємо телефони чергової частини Управління МВС: (044) 465-15-02 та 465-15-11.

  Іван СОТНИКОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05