РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 47 (3 грудня 2010) 

 • Пам'ять про визволителів не згасає

  Яскраву сторінку у визвольній боротьбі проти німецько-фашистських загарбників у період Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 рр. вписали партизани та підпільники Хмельниччини.

  Минуло понад 66 років з тих пір, як Радянська армія та численні народні месники звільнили Україну від загарбників, але пам’ять про визволителів не згасає.

  Нещодавно, в День визволення України від гітлерівської окупації, на станції Полонне урочисто відкрито Меморіальну дошку Герою Радянського Союзу - командиру партизанського загону Першого Молдавського з’єднання Василю Івановичу ТИМОЩУКУ.

  На рахунку полонських партизан - 17 пущених під укіс ешелонів ворога, чимало розвідувальних операцій, що сприяли успішним діям Радянської армії.

  Ще не відгриміли артилерійські залпи, як Василя Тимощука було призначено на посаду начальника станції Полонне. Чимало зусиль довелося докласти герою війни, щоб на повну потужність запрацювала залізниця. За період роботи начальником станції з 1944 по 1970 рр. за його безпосередньої участі відновлено рух на дільниці Козятин - Шепетівка, збудовано приміщення вокзалу, модернізовано залізничні колії, впроваджено в експлуатацію понад сто квартир для працівників залізничного транспорту.

  Відкриття Меморіальної дошки було доручено голові Полонської організації ветеранів Веніаміну Романовичу КУЦЕНКУ та ветерану-підпільнику Віталію Митрофановичу ОГОРОДНІКУ. Про бойові та трудові подвиги Василя Івановича Тимощука розповіли його бойовий побратим, ветеран партизанського загону Євген Пилипович МОМОТЮК, ветерани війни та праці Іван Прокопович АНТОНЕЦЬ, Володимир Михайлович СІВАК, перший заступник голови Полонської райдержадміністрації Станіслав Іванович РОЗУМОВСЬКИЙ, заступник голови районної ради Іван Прокопович СКОЦ.

  Завершилося урочисте зібрання концертом, який підготували самодіяльні митці Полонського районного будинку культури та місцевої школи №3.

  начальник відділу кадрів Козятинської дирекції залізничних перевезень -

  Станіслав ПЕНЬКІВСЬКИЙ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05