РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання



 • Перелік випусків » № 47 (3 грудня 2010) 

 • Буде новосілля

  Таким темпам зростання поверхів 90-квартирного житлового будинку на вулиці Перемоги, 2, що у Козятині, могли б, мабуть, позаздрити будівельники багатоповерхівок ще за радянських часів, коли будівництво житла у країні велося, як тоді зазвичай говорили, ударними темпами. Минуло лише два місяці з початку будівництва, а перша черга (45 квартир) будівлі виросла вже на чотири поверхи. Всі роботи з цегляної кладки останнього п’ятого поверху планується завершити незабаром, а також й встановити покрівлю будівлі.


  бригадир мулярів Віктор БОРИСЮК

  - На зведенні цього житлового будинку працюють лише зодчі залізниці, - говорить керівник робіт - старший виконроб будівельно-монтажного експлуатаційного управління №2 (БМЕУ-2) Олександр КУЗЬМЕНКО. - Зокрема, це дві бригади мулярів нашого БМЕУ та підрядники - бригади мулярів будівельно-монтажного поїзда №649 зі Жмеринки. Також нам допомагають фахівці з деяких інших підрозділів залізниці. Враховуючи стислі терміни, роботу організували так, щоб чітко дотримуватися затвердженого графіка. І поки що це нам вдається.

  З різних причин будівництво житла для сімей залізничників у Козятинській дирекції не велося, принаймні, років з десять. І от сьогодні, схоже, крига скресла. Багатоповерхівка стає першою ластівкою у розв’язанні цього досить актуального питання. Слідом за впровадженням у експлуатацію перших сорока п’яти квартир, вже на початку нового року планується розпочати будівництво й другої черги цього будинку, робота над проектною документацією якої вже завершена. А це вже вселяє надію на зміни на краще.


  на будівництві житлового будинку
  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05