РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 35 (7 вересня 2007) 

 • День Безпеки

  Перша заповідь кожного залізничника - за будь-яких умов гарантувати безпечний і безперервний рух поїздів, не допускати випадків браку в роботі. Переді мною наказ Укрзалізниці від 30 грудня 2004 р. «Про затвердження методичних рекомендацій щодо проведення Дня безпеки на залізницях України». У ньому чітко визначено, що стан виконавської і технологічної дисципліни мають тримати під контролем керівники Укрзалізниці, заступники начальників залізниць, начальники дирекцій залізничних перевезень, начальники служб та структурних підрозділів сталевих магістралей. Безумовно, час нині вимагає подвоїти, потроїти зусилля зокрема колективу Південно-Західної залізниці, щоб унеможливити появу надзвичайних ситуацій, щоб магістраль була безпечною для руху поїздів, перевезення пасажирів і вантажів.

  Ясна річ, ця тема буде актуальною завжди. Сьогодні «Робочеє слово» започатковує спеціальну рубрику, назву якої члени редколегії підтримали одностайно - «День безпеки». Як функціонує система управління безпекою руху поїздів у галузі? Чи виконуються основні нормативи особистої участі посадовими особами у проведенні мінімуму заходів щодо зміцнення виробничої дисципліни та забезпечення безпеки руху? Чи на належному рівні тримається якість проведення комісійних оглядів господарств, підпорядкованих окремим службам. Чи успішно усуваються виявлені недоліки? Це далеко не повний перелік питань, який цікавить кореспондентів транспортного тижневика.

  Сьогодні на шпальтах нашої газети ви знайдете чимало цікавого про методику роботи ревізорського апарату залізниці на Київській, Козятинській, Коростенській і Конотопській дирекціях залізничних перевезень. Звертаюсь до вас, небайдужі читачі, з проханням: не проходьте повз випадки порушення виконавської та технологічної дисципліни на залізниці. Труд на магістралі" пов`язаний з технікою. Але не варто грубіти душею. З таким підходом до означеного питання мають працювати ті, хто причетний до забезпечення безпеки перевезень. Успішним - перші рядки «Рабочего слова». А якщо ж хтось пасе задніх? Що ж і таких варто запрошувати на авансцену. Нехай виправдовуються невігласи. Отже, пишіть, телефонуйте до редакції! Розберемося, обов`язково!

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05