РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 46 (26 листопада 2010) 

 • Щоб якнайшвидше і без проблем

  Зерно та деревина нині є основними вантажами, що відправляють станції Конотопської дирекції. З погляду безпеки руху перевезення продукції полів проблем не завдає. Лісова ж час від часу нагадує про себе порушеннями, які в дорозі могли стати причиною транспортних подій. Тому й виникла необхідність провести в дирекції розширену школу-нараду, на яку запросили як залізничників, так і представників найкрупніших лісових підприємств регіону. Навчання відбулося на прикордонній станції Зернове.

  Тільки близькість до державного рубежу значення у виборі місця не мала. Тут просто діє один із найсолідніших клієнтів дирекції - Середино-Будське державне лісове господарство, що відправляє лісоматеріали фактично кожного дня. Тож учасники школи спершу подивилися, як в Середино-Буді на платформу вантажиться й кріпиться деревина, а тоді вже пере-йшли до теоретичної частини. На нараді виступили заступник начальника дирекції Василь БУЦЕРОГА, начальник відділу перевезень В’ячеслав КИРИЛЕНКО, начальник комерційного відділу В’ячеслав ДЗЮБА та його заступник Сергій САМАРІН, головний ревізор безпеки руху дирекції Володимир КОЗЛОВ. Під час обговорення виступів та обміну думками присутніми висловлювалися слушні пропозиції щодо поліпшення безпеки руху при перевезенні деревини та прискорення цього про-

  цесу. Відправники, як і залізничники, також серйозно зацікавлені, аби їх вантаж ділові партнери одержували без проблем і якнайшвидше, зокрема йшлося про обладнання платформ незйомними металевими стійками й оренду рухомого складу.

  Микола ПАЦАК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05