РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 34 (31 серпня 2007) 

 • Аргументи розуму і серця в ім`я майбутнього

  Як зробити національне свято — День Незалежності України — пам`ятним для тих, кому сьогодні не виповнилося шістнадцяти (саме стільки, скільки 24 серпня виповнилося нашій юній державі)? Для організаторів конкурсу дитячого малюнку «Я малюю залізницю» на призи від генерального директора Укрзалізниці Володимира Козака, який відбувся у Дитячому оздоровчому таборі «Променистий» (м. Євпаторія), це питання не виявилося складним Річ у тім, що серед 380 дітей працівників Південно-Західної залізниці, які відпочивали на березі Чорного моря впродовж останньої літньої зміни, знайшлося майже 40 юних художників, які погодилися протягом однієї години перетворити звичайний сірий асфальт за допомогою різнокольорової крейди у своєрідну картинну галерею.  Тут поруч із флагштоком, на якому вився небесно-жовтий символ єднання — Державний прапор України, — і відбулося дитяче свято. Десятки сюжетів на залізничну тематику — ось суттєвий художній доробок на одній із затишних алей табору Аліни Паламарчук, Олександри Корж, Павла Луценка, Ганни Стадникової, Валерії Яцимон, Ірини Зеленчук, Наталії Філіппович, Валерії Атаманенко, Марії Борщ, Світлани Пащенко та їхніх ровесників, які зуміли зацікавити власною творчістю майже п`ятсот дорослих — відпочиваючих і обслуговуючий персонал пансіонату «Променистий». Поки спливала «художня година», до мікрофона на імпровізованій естраді підходили і підходили юні співаки. Вінок з українських пісень прийшовся до душі усім присутнім.

  «Укрзалізниця єднає Україну», «Янгол УЗ», «Поїзд дитячих мрій», «Залізниця майбутнього» — це неповний перелік назв робіт юних художників (змагалися у трьох вікових номінаціях), які доклали творчих зусиль, аби втілити у власні малюнки головне — любов до магістралі, що відкриває дороги у всесвіт.

  — Приємно зазначити, — наголосив у розмові з кореспондентом «Рабочего слова» генеральний директор пансіонату, дитячого оздоровчого табору «Променистий» Леонід Дудченко, — що повсякденна праця батьків на залізниці для більшості юних художників — найперше, найчистіше джерело, звідки юні митці черпають натхнення. Зачарованість величчю залізничного транспорту помітна у кожному з малюнків. Як на мене, цей захід, який організовано за ініціативи керівництва Укрзалізниці і підтримано начальником Південно-Західної магістралі Олексієм Кривопішиним, варто продовжувати і надалі. Уболівати за державу, святкувати День її Незалежності у такий спосіб, як у нашому дитячому оздоровчому таборі, — це справжні аргументи розуму і серця заради щастя нашого майбутнього.

  До розмови прилучається начальник дитячого оздоровчого табору, почесний залізничник України Павло Пузін. На переконання Павла Петровича, будь-яка тема, що дає можливість юній душі самовиразитися, — прекрасна. Для тих, хто присвятив частку свого життя залізничному транспорту, тематика про сталеві магістралі особливо близька і вартісна. Тому і не пошкодували керівники Південно-Західної магістралі коштів на придбання пам`ятних призів та заохочувальних подарунків для переможців художніх «перегонів». Не залишився осторонь від цієї акції і Дорпрофсож.

  Як з`ясувалося, у той день жоден з дітлахів не залишився без чудового подарунка.


  Перше місце у старшій віковій категорії по праву дісталося трійці дівчат — Паламарчук Аліні, Валерії Атаманенко з Києва та Вікторії Мартинюк із Вінниці, чиї батьки працюють на Південно-Західній магістралі.

  Особисто мене приємно вразив малюнок Олександри Корж та її подруг. Тему, яку запропонувала своїм асистентам ця юна місткиня, далека і водночас близька до залізниці. «Янгол УЗ», який почуває себе справжнім господарем на даху Приміського вокзалу столиці, то вдала вигадка юної художниці, котра обожнює читати прозу, сюжети якої не існують у дійсності. Вони створені уявою думки автора. Фантастика на асфальті? Так. Проте, як запам`ятовується.

  Година, де там, день злинули, як морська хвиля. Свято закінчилося нічним феєрверком. Каскади вогнистих зірок миттєво заполонили євпаторійське небо, щоб через якусь мить, віддзеркалюючись у застиглому плесі безмежного моря, зникнути.

  — Наші діти заслуговують на диво, — поділився зі мною думкою Леонід Дудченко. Важко не погодитись із Леонідом Григоровичем. Чи не так?

  Ініціатори святкування цьогорічного Дня Незалежності у «Променистому» зупинятися на досягнутому не збираються. Попереду... Але про це у майбутніх репортажах «Рабочего слова».

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05