РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 46 (26 листопада 2010) 

 • Ростуть поверхи житлового будинку

  Для певної кількості сімей залізничників, які трудяться в підрозділах Коростенського вузла, житлова проблема невдовзі знайде своє вирішення. Всі надії покладаються на будинок біля стадіону «Локомотив». Його підмурок було закладено ще кілька років тому. Але з різних причин, у тому числі й фінансових, будівництво не продовжувалося. Однак, на радість багатьом коростенцям, сьогодні тут панує пожвавлення, працюють люди, задіяно техніку.


  Умілі руки мулярів кладуть цеглину за цеглиною і ось уже й четвертий поверх починають зводити. Фото Олега КАЗИКІНА

  Отож будівництво житлового будинку для залізничників у Коростені триває. Коли ми, керуючись журналістським принципом - краще один раз побачити, ніж сто разів почути, прийшли на новобудову, робота тут кипіла: краном піднімалася цегла, розчин. А там, на висоті четвертого поверху, працювали муляри, електрозварники. Зустріли на будівельному майданчику і начальника будівельно-монтажного поїзда №650 Олександра ЗІНКЕВИЧА, який оглядав роботу підлеглих й віддавав необхідні розпорядження. За його словами, щоденних турбот вистачає і робітникам, і фахівцям. Потрібно подбати і про вчасне підвезення цегли, і іншого будматеріалу, та й загалом контролювати, щоб процес ішов злагоджено. Тож докладають усіх зусиль, аби оперативно вирішувати поточні питання.

  Умілі руки мулярів кладуть цеглину за цеглиною і ось уже й четвертий поверх починають зводити. Кажуть, що погода цьогорічної осені їм як на замовлення, адже суворими холодами ще не випробовувала. Та коростенським зодчим клопотатися є

  над чим, бо справа відпові-дальна, та й прагнуть, щоб на новоріччя вже й п’ятий поверх був. Відтак працюють у досить напруженому ритмі, у дві зміни. Будівельники тут досвідчені, адже їхніми руками створювалося вже чимало будинків, побутових та адміністративних споруд на залізниці.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05