РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 44 (12 листопада 2010) 

 • Гарні враження на святі єднання


  У зорепаді нагород. Начальник Дарницької дистанції електропостачання Сергій ЮЩЕНКО отримав почесний знак «Залізнична слава» з поздоровленнями від начальника Південно-Західної залізниці Олексія КРИВОПІШИНА

  Останній День залізничника для спільноти Південно-Західної магістралі став святом єднання дорожніх колективів у спільній транспортній родині. Язик не повертається назвати галузеве свято іноземним словом «корпоратив». Адже День залізничника - щиросердні урочистості великої трудової сім’ї, а не чергове заохочення за посильну працю впродовж року. У конференц-залі управління магістралі того дня яблуку ніде було впасти. Були нагороди, подарунки, квіти. Задоволеними залишилися всі.

  Проте одними нагородами свято не закінчується. На столичній магістралі зокрема. Нинішню зустріч керівництва та Дорпрофсожу із передовиками підрозділів було розраховано на широкий спектр культурних смаків і вікових уподобань.


  Російський естрадний співак Лев ЛЕЩЕНКО залишається затребуваним і в Україні

  На початку урочистостей, які відбулися у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка, до почесних гостей та колег звернувся з вітальним словом начальник Південно-Західної залізниці Олексій КРИВОПІШИН. У короткому привітанні з нагоди свята Олексій Мефодійович висловив щирі побажання на адресу колійників, будівельників, локомотивників, майстрів вагонної справи та пасажирського господарства. Керівник зазначив, що багатотисячному колективу магістралі із честю вдалося витримати випробовування економічною кризою. Невтомна праця кожного - запорука успіху всіх.

  Справді, збережено трудовий колектив, магістраль впевнено дивиться у день завтрашній. Розвитку інфра-структури немає меж, вирішуються соціальні питання. Попереду - чудові перспективи. 140-літній ювілей, який цього року відзначає Південно-Західна, то лише перехідна ланка на шляху майбутніх звершень. Сотні і сотні сторінок літопису ще не написано істориками.


  «Народні артисти столичної магістралі» - так влучно пожартували над собою зі святкової сцени народні артисти України Ольга СУМСЬКА та Володимир БИСТРЯКОВ

  ...Будь-який концерт за участі знаних зірок сучасної естради - іменини серця для тих, хто наділений художнім смаком, хто любить чудову музику і професійне виконання українських та російських шлягерів. Низка пісень у виконанні народної артистки України Валентини СТЕПОВОЇ та народного артиста СРСР та Російської Федерації Льва ЛЕЩЕНКА разом з вокал-групою - справжній пісенний вернісаж, який не залишив байдужим жодного глядача. А чудовий конферанс від народних артистів України Володимира БИСТРЯКОВА та Ольги СУМСЬКОЇ додав святу незабутнього гумору. У такому поєднанні швидко збігло півтори години. А добрі враження залишилися надовго. Як для молодих та досвідчених колег, так і для ветеранів галузі.

  Фото Олега КАЗИКІНА та Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05