РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 42-43 (5 листопада 2010) 

 • Творять і затишок, і красу


  будівельники Володимир ДЗЯМКО та Сергій СОЛОВЙОВ

  Коли ми чуємо інформацію про нове будівництво - це завжди вселяє надію й оптимізм. Власне, професія будівельника пронизана великою позитивною силою, адже покликана приносити радість оточуючим. Надія надовго поселяється у душі від того, що будівництво - це вже зміна на краще. Сьогодні в Коростенській дирекції залізничних перевезень такою обнадійливою новобудовою є зведення багатоповерхівки для працівників сталевої магістралі.

  Для багатьох коростенських залізничників питання забезпечення власним житлом, зрозуміло, є досить актуальним. Востаннє надзвичайно приємна подія вручення ордерів на квартири відбувалася наприкінці 2003 р. Тоді чимало працівників залізниці отримували довгоочікувані помешкання в новому будинку, який тривалий час перебував у статусі довгобудів. Втім перспектива зведення ще одного багатоквартирного будинку для залізничників вимальовувалася. Вже досить давно лишався «законсервованим» 30-квартирний будинок по вулиці Кірова, де закладено лише підмурок. Про те, що це будівництво відновиться, говорив начальник Південно-Західної залізниці Олексій КРИВОПІШИН, який побував у Коростені на початку року. Тоді він презентував програму будівництва житла і прагнення підтримувати працівників залізниці, молодих спеціалістів та їхні родини.

  Як показав час, слова не розійшлися з ділом. Нині в цьому може переконатися кожен, подивившись, що в районі стадіону «Локомотив» у Коростені поволі здіймаються вгору поверхи нового будинку. Докладають сюди своїх вмінь і зусиль будівельники Коростенського БМП-650. Запитую в начальника БМП-650 Олександра ЗІНКЕВИЧА, якою ж має бути новобудова? Олександр Іванович говорить, що до кінця року планується звести всі п’ять поверхів 30-квартирного будинку. У перспективі поруч будуватиметься дев’ятиповерхівка. Будівництво йде згідно з новими державними будівельними нормами, отож передбачається, що опалюватися житло буде від котельні, розташованої на даху.

  Варто сказати, що працюють залізничні зодчі з усією віддачею, у дві зміни. Поспішають, щоб до холодів встигнути здійснити побільше роботи. Звісно, влітку спеціалісти теж рук не опускали, адже на основних будовах залізниці без праці коростенців не обходилося. Скажімо, на вокзалі у Ворожбі і Конотопі вони займалися вкладанням облицювальної плитки на підлогу, облицьовували нею цоколь і ганок. Загалом понад 1400 квадратних метрів її вкладено там руками коростенців. До речі, виготовлена ця гранітна продукція теж Коростенським БМП-650. Вже кілька років поспіль діє на підприємстві цех з обробки граніту, де й виготовляють міцну і надійну продукцію з красивого природного каменю. Є в цеху необхідне устаткування, кваліфіковані фахівці з обробки сировини, отож з початку нинішнього року видали «на гора» продукції майже на півмільйона гривень. До речі, гранітну плитку коростенці укладатимуть і в залі очікування Козятинського вокзалу, що на даний час реконструюється.

  Нещодавно повернулися будівельні бригади БМП-650 зі столиці, де на ст. Дарниця ремонтували приміщення для колійників ПЧ-2, а також облаштовували пасажирську платформу зупинного пункту Лівий берег.

  Де б не трудилися коростенські умільці - скрізь проявляють свою сумлінність, про що свідчать і неодноразові відзначення їх керівництвом. Скажімо, за роботу на реконструкції вокзалу в Конотопі було відзначено будівельників Віталія СМИКОВСЬКОГО, Анатолія ПОТОПАЛЬСЬКОГО, медаллю «До 140-річчя Південно-Західної залізниці» нагороджено працівника цеху з обробки граніту Віталія ЗУБРИЦЬКОГО. А муляра Володимира ДЗЯМКА, чиїми працьовитими руками створюється краса й затишок на різних об’єктах, удостоєно грамоти Кабінету Міністрів України. Нині його зусилля, як і більшості колег, спрямовані на зведення будинку для своїх земляків. Роблять свій внесок працівники з будівельно-монтажного і в спорудження пам’ятника залізничникам, навпроти адміністративного приміщення дирекції, де з граніту монтують східці, допомагають облаштовувати територію. За своє вміння дбати про красу, докладати зусиль для творення прекрасного, отримали вони вдячність і від міської влади, на прохання якої сприяли облаштуванню пам’ятника Малуші і князю Володимиру.

  Фото автора

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05