РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 42-43 (5 листопада 2010) 

 • Марш «Прощання слов’янки» на вишгородському пероні


  Губернатор Київщини Анатолій ПРИСЯЖНЮК подякував начальнику Південно-Західної залізниці за подарунок мешканцям Вишгорода

  Після освячення дизель-поїзда, який 29 жовтня 2010 р. вперше відправився за маршрутом Вишгород - Київ-Петрівка, намісник Святоуспенської лаври архієпископ Павло наголосив на тому, що залізничники Південно-Західної магістралі зробили неоціненну послугу мешканцям славного міста. Тепер столиця України стала ближчою для 30-тисячного районного центру. За якихось 20 хвилин можна дістатися до найближчої станції київського метрополітену, а також у зворотному напрямку.

  В урочистому відкритті руху вишгородського «метро», як його вже охрестили місцеві жителі, взяли участь міністр транспорту та зв’язку України Костянтин ЄФИМЕНКО, генеральний директор Укрзалізниці Михайло КОСТЮК, начальник Південно-Західної залізниці Олексій КРИВОПІШИН, голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій ПРИСЯЖНЮК та інші офіційні особи.

  Нагадаємо: практика організації перевезень міських та міжміських пасажирів з використанням залізничного транспорту загального користування є одним із дієвих заходів, які запроваджує Південно-Західна залізниця задля вирішення нагальних проблем у сфері перевезень пасажирів.

  «Питання з’єднання пасажирським залізничним рухом м. Вишгород із столицею України виникло не спонтанно, - наголосив в інтерв’ю начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин, - обговорювалося впродовж тривалого часу. - Південно-Західна залізниця пішла назустріч побажанням мешканців м. Вишгород та підготувала рухомий склад та залізничну інфраструктуру. Таким чином, завдяки цілеспрямованості з боку залізничників з метою вирішення транспортних проблем міста Вишгород та використовуючи партнерство з теперішнім керівництвом Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної ради, за підтримки Міністерства транспорту та зв’язку України, Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, ми маємо можливість сьогодні відкрити цей маршрут».

  Приміський рух на дільниці Вишгород - Київ-Петрівка, протяжністю 12 км, з часом руху 20 хв., організовано за розкладом: відправлення

  • із з.п. Вишгород - ранком - 6.30, 7.30, 8.30; ввечері - 18.00, 19.00, 20.00;

  • зі ст. Київ-Петрівка - ранком - 6.00, 7.00, 8.00; ввечері - 17.30,18.30, 19.30.

  У подальшому, після проведення повної модернізації наявної залізничної інфраструктури, на даній дільниці перевезення будуть проводитись і вдень.

  Колективом столичної магістралі, використовуючи наявні матеріальні та людські ресурси, без відриву від їх основної діяльності, впродовж короткого терміну виконано значний обсяг робіт з реконструкції діючої інфраструктури. Капітально відремонтовано: 6,5 км головної колії, а на 5,2 км проведено виправочно-опоряджувальні роботи. Спеціально для перевезень пасажирів підготовлено два дизель-поїзди, побудовано та проведено благоустрій зупинної платформи Вишгород. Згодом тут заплановано обладнання платформи зручними навісами. Буде, де відпочити тим подорожнім, які чекатимуть на прибуття чергового «дизелька».

  Варто зазначити, що столичною залізницею протягом останніх років виконано значні обсяги робіт зі створення та реконструкції власної залізничної інфраструктури для уможливлення організації на теренах міста Києва та Київської області залізничних пересадочних вузлів на інші види транспорту. Створено наступні пересадочні вузли: Караваєві Дачі, Видубичі, Сирець. А 28 жовтня 2010 р. відкрито пересадочний вузол Лівий берег. За задумом, реконструкція передбачає наближення посадочних платформ до зупинок метрополітену в межах Київського залізничного кільця.

  Організовано рух міської електрички від ст. Київ-Петрівка до з.п. Троєщина. Даний маршрут користується заслуженою популярністю серед пасажирів. Продовжуються роботи з організації другої черги міської електрички від ст. Київ-Петрівка до Сирецького пересадочного вузла.

  У своїй короткій промові міністр транспорту і зв’язку України Костянтин ЄФИМЕНКО подякував залізничникам столичної магістралі за їхню роботу. Адже на зміну занедбаній під’їзній колії прокладено новий сталевий шлях, де експлуатуватиметься капітально відремонтований рухомий склад. Почесну грамоту від Міністерства транспорту і зв’язку України за неоціненний внесок у розбудову залізничних шляхів було вручено у той день начальнику Південно-Західної магістралі Олексієві Кривопішину.

  За уславленою традицією дизель-поїзд у свій перший маршрут до столиці відправився під звуки маршу «Прощання слов’янки» у виконанні муніципального дитячого духового оркестру. Південно-Західна залізниця зробила подарунок мешканцям м. Вишгород та Київського регіону.

  Фото Олега КАЗИКІНА

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05