РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 42-43 (5 листопада 2010) 

 • Відкриття зупинної платформи Лівий берег

  28 жовтня 2010 р. у м. Києві відбулося урочисте відкриття пересадочного вузла Лівий берег. В урочистому відкритті залізничної платформи взяли участь: Прем’єр-міністр України Микола АЗАРОВ, перший заступник міністра транспорту та зв’язку України Володимир КОРНІЄНКО, перший заступник генерального директора Укрзалізниці Микола СЕРГІЄНКО, начальник Південно-Західної залізниці Олексій КРИВОПІШИН, перший заступник голови Київської мерії Олександр ПОПОВ.

  Пересадочний вузол Лівий берег - це подарунок Південно-Західної залізниці киянам та гостям столиці. Для розв’язання гострих проблем перевезення міських пасажирів з двох «спальних» районів міста, Дарницького (Позняки, Дарниця) та Дніпровського (Березняки, Русанівка), в яких проживає понад 600 тисяч мешканців столиці, силами Південно-Західної залізниці було проведено реконструкцію платформи Лівий берег.

  Під час відкриття пересадочного вузла начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин наголосив: «Сьогодні ми повертаємо мешканцям міста осучасненим з точки зору архітектури дизайну та технічної інфраструктури пересадочний вузол, який дозволить не тільки переїжджати з лівого берега на правий, але й буде основним елементом для руху міської електрички. Це вже повністю введений в експлуатацію об’єкт залізничної інфраструктури, який дає змогу розв’язати транспортні проблеми Києва та передмістя».

  До реконструкції з цієї платформи відправлялось в середньому 4927 пасажирів на добу. Після реконструкції очікуване відправлення - 10500 пасажирів за добу. На ній будуть зупинятися понад 20 поїздів підвищеної комфортності і 52 приміських електропоїзди. Тепер відстань між Лівим берегом та станцією Київ-Пасажирський можна буде здолати за 17 хвилин. У майбутньому столична залізниця планує на платформі Лівий берег зробити зупинку пасажирських поїздів, які прямують до станції Київ-Пасажирський.

  Залізничники збудували касову залу, в якому пасажири зможуть придбати квитки як на звичайну електричку, так і на електропоїзди підвищеної комфортності. Встановлена на платформі турнікетна система унеможливлює безконтрольний прохід подорожан.

  Для зручності людей з обмеженими фізичними можливостями, які користуються послугами залізничного транспорту, змонтовано п’ять пасажирських ліфтів.

  Окрім реконструкції зупинних платформ, Південно-Західна залізниця зробила ще один крок на шляху до розв’язання гострих транспортних проблем, пов’язаних зі столичними заторами. На даний час вже завершено будівництво Березняківського шляхопроводу, який дасть змогу з’єднати такі масиви, як Березняки, Русанівка, Позняки та Дарниця з мостом, що будується. Для зручності пасажирів над автомагістраллю збудовано 40-метровий пішохідний міст.

  З нагоди відкриття Голова Уряду нагородив кращих працівників Почесною грамотою Кабінету Міністрів України. Серед них були і працівники Південно-Західної залізниці: Євгеній Назаров, головний інженер дирекції з будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу через річку Дніпро у м. Києві, і Володимир Дзямко, муляр 4-го розряду відокремленого підрозділу Коростенський будівельно-монтажний поїзд №650.

  Під час урочистостей Прем’єр-міністр України Микола Азаров зазначив: «Ми домовились з керівництвом міста і залізниці до 1 вересня 2011 року впровадити рух міської кільцевої електрички».

  Ганна МАЛІЄНКО, прес-секретар Південно-Західної залізниці
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05