РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 42-43 (5 листопада 2010) 

 • Новий стандарт роботи в місцевих органах влади


  Начальник столичної магістралі Олексій КРИВОПІШИН та його перший заступник Віталій ЖУРАКІВСЬКИЙ

  Нещодавно почув такий вислів: «Найкраще почуття відповідальності виховується у війську». Тому в народі і кажуть, хто не служив, той не має права командувати. Ця слушна думка прийшла на згадку під час робочої зустрічі начальника Південно-Західної залізниці Олексія КРИВОПІШИНА із громадою Козятинського залізничного вузла. Його, який пройшов свого часу військову школу, цікавлять лише реалії. У житті, в діяльності великої транспортної галузі, конкретного регіону, цілої країни. А слова підкріплюються конкретними справами. Це той випадок, коли під час спілкування з Олексієм Мефодійовичем думкам стає тісно. Він - прихильник виконання реальних завдань, які ставить перед суспільством життя. Такі люди завжди й у всіх громадах виконували ще й велику виховну роль. Їхня ідейність, благородство, працьовитість, широкий кругозір, чітка цілеспрямованість, любов до ближнього й своєї батьківщини роблять їх в очах оточуючих людьми, які втілюють у собі моральну і фізичну силу. Про ці якості характеру керівника величезного багатотисячного колективу залізничників йшла розмова в актовій залі Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту (КМВПУЗТ) напередодні цьогорічних виборів до Вінницької обласної ради.


  СЛОВО І ДІЛО

  З вуст голови районної державної адміністрації Олексія ЛАВРЕНЮКА, першого заступника начальника Південно-Західної залізниці Віталія ЖУРАКІВСЬКОГО, голови районного осередку партії «Відродження» Миколи БОНДАРЯ, начальника Козятинського локомотивного депо Миколи ШУТОВА, начальника Козятинського вагонного депо Віктора БІЛАНА, директора КМВПУЗТ Андрія СТЕЦЮКА, викладачки цього навчального закладу Олени КАСАНОВСЬКОЇ велелюдна аудиторія дізналася про трудовий та громадський шлях Олексія КРИВОПІШИНА.

  «Радіє душа, коли бачиш керівників, які чесно виконують свої обов’язки. Більше того, намагаються попри всі сучасні економічні перепони допомогти українському суспільству вийти на вірний шлях його розвитку. Моральна сила керівника Південно-Західної залізниці має прислужитися великій справі - розбудові сучасної держави» - ось узагальнена думка, яку почули понад тисяча козятинців про свого кандидата у депутати, які зібралися на зустріч із Олексієм Кривопішиним.


  Біля очисних споруд (с. Медведівка)

  Чого чекали від кандидата у депутати Вінницької обласної ради потенціальні виборці? Звичайно, конкретного звіту про діяльність в ім’я перетворень на терені Козятинського регіону. Така вже доля народного обранця: він вже не належить собі. Ні, він не стає іконою, на яку треба молитись. Надвелика відповідальність, яку волею виборців покладено на душу, на кожен крок. І на кожне слово.

  Йому було про що розповісти. Без пафосу та без зайвої патетики. Адже перед цим керівник Південно-Західної залізниці ознайомився з ходом реконструкції Козятинського залізничного вокзалу, будівництвом 90-квартирного житлового будинку для залізничників та членів їхніх сімей. Розпочато будівництво підмурку для чергової секції багатоповерхівки. Також О. Кривопішин зустрівся із колективом Козятинської відділкової залізничної лікарні, де від імені колективу столичної залізниці подарував два нових автомобілі «швидкої» допомоги та коштовну медичну апаратуру для проведення унікальних хірургічних операцій. Крім того, Олексій Мефодійович взяв участь у відкритті нового бювету з артезіанською водою у центрі міста залізничників.

  ДИВОВИЖНА ЗАТРЕБУВАНІСТЬ

  Жодних зайвих слів, щоб сподобатися аудиторії. Олексій Мефодійович конкретно розповідав про плани перетворень не лише на Козятинському залізничному вузлі. Перед учасниками зібрання постали конкретні проблеми розвитку величезної транспортної галузі та шляхи їх вирішення. А головне, О. Кривопішин звернув увагу присутніх на те, що майбутнє Козятинського регіону залежить від розвитку саме залізниці. Адже вже найближчим часом будуватиметься цех для ремонту пасажирських електровозів сучасних серій у місцевому локомотивному депо. А це додаткові робочі місця. Після реконструкції величної споруди пасажирського вокзалу та станції Козятин тут розпочнеться по-справжньому нове життя. Зберегти старовинну архітектуру терміналу? Осучаснити зали очікування? Це під силу залізничним будівельникам. Удосконалити пропускну спроможність залізничної станції? Цей процес йде до свого завершення вже сьогодні завдяки безперервній роботі колійників, енергетиків, спеціалістів з СЦБ. Закінчити очищення джерел постачання води до осель мешканців Козятина? Вже найближчим часом водоочисні споруди біля села Медведівка отримають друге життя. Потрібні нові артезіанські свердловини, крім тієї, яка щойно напоїла свіжою водою мешканців славного міста залізничників? І це є у планах керівництва Південно-Західної магістралі. Між іншим, як сказала в короткому інтерв’ю газеті залізничників головний лікар Козятинської лінійної санітарно-епідеміологічної станції на Південно-Західній залізниці Галина КУЛІШ, за санітарно-хімічними та іншими важливими показниками аква віта з першої у Козятині «залізничної» свердловини відповідає державним санітарним правилам та нормам. Нарешті на зміну рідині, що постачається до водопровідних кранів мешканців Козятина, приходить чиста аква віта з підземних джерел.

  Затребуваність О. Кривопішина в усіх іпостасях, поокремо і в сукупності, - дивовижна. Під час зустрічі начальника Південно-Західної залізниці із настоятелем Храму Серафима Саровського отцем Романом Асафовим та його громадою Олексій Мефодійович виявив неабияку зацікавленість долею недобудованої церкви. «Для мене і для парафіян зустріч з керівником столичної магістралі - подія особлива, - розповів кореспондентові «Рабочего слова» отець Роман Асафов. - Вона співпала зі святом Іверської ікони Божої Матері. А це означає, що вона буде нам сприяти і покровительствувати в нашому духовному житті». Священник подарував начальнику Південно-Західної залізниці освячену ікону Святого Пантелеймона Цілителя. На щастя!


  ЖИТТЄВИЙ ПРИНЦИП

  У кожного свій шлях до істини, як ідеалу і головної мети життя. У кожного індивідуальне розуміння і сприйняття її. Щоб осягнути її і повсякчас боротися за неї, далеко не в кожного вистачить сили волі і духу.

  - В Олексія Кривопішина, - вважає перший заступник начальника Південно-Західної залізниці Віталій Жураківський, - всі ці риси характеру - на видноті. Він належить до когорти цілеспрямованих та мужніх особистостей, які вперто і наполегливо торують свій шлях до великої істини. Підтримуючи Олексія Мефодійовича у депутатських справах, будемо працювати над розбудовою не лише Козятинського регіону. Залізничникам під силу здійснювати величезні плани. Недаремно нас завжди порівнюють із військовими. Діємо оперативно, відповідально, фахово. Дайте час, а наснага і сила, що згуртують народ, в нас є. До місцевих органів влади Олексій Кривопішин іде з новими стандартами роботи. Його життєвий принцип «Сказано - зроблено» є найбільш дієвим у порівнянні з іншими кандидатами у депутати обласної ради. Заявляю з усією відповідальністю.

  Фото Олега КАЗИКІНА

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05