РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 41 (29 жовтня 2010) 

 • Нове обладнання, нові перспективи

  Відділкова лікарня для коростенців завжди асоціюється з надійністю. Адже у пацієнтів є впевненість в тому, що тут обов’язково нададуть підтримку їхньому здоров’ю. Про своїх пацієнтів-залізничників та членів їхніх родин дбає колектив, який очолює головний лікар Алла ЖЕЛЄЗНЯКОВА. Медики поважають традиції, котрі формувалися в минулі роки, і намагаються впроваджувати нові технології, які сприяють поліпшенню діагностики та лікувальному процесу.

  Якщо заглибитися в історію медичного обслуговування на Коростенському залізничному вузлі, то джерела свідчать, що бере воно свій початок з 1902 р., власне, місцевий літопис ведеться одночасно з відкриттям залізниці. За цей час залізнична медицина з невеликого медпункту паровозного депо пройшла шлях до сучасного медичного закладу. В кінці 1959 р. було відкрито головний корпус закладу і саме з цього часу і почали формуватися багатопрофільні напрямки роботи відділкової лікарні.

  Відрадно, що і нині в такий непростий час є нагода говорити про встановлення нового обладнання в цьому медичному закладі. Як повідала А. Желєзнякова, для покращення якості профілактичних оглядів у відділковій лікарні встановлено новий цифровий флюорограф. Працює він вже кілька місяців. Алла Володимирівна говорить, що його переваги над застарілим обладнанням, яке було досі, вже оцінили і пацієнти, і медики.

  Крім того, головний лікар розповіла, що Коростенську відділкову лікарню обладнано уніфікованою комп’ютерною мережею, яка дозволяє мати весь обсяг інформації про стан здоров’я пацієнтів, які перебувають на обліку в медичній установі. Це дає можливість обробити статистичну інформацію, контролювати фінансово-економічну діяльність лікарні та забезпечує адміністративно-управлінський менеджмент. Алла Володимирівна також зазначила, що в лікарні сформовано медичний інформаційно-реєстраційний центр. Комп’ютерна обробка статистичної інформації дає можливість вчасно і на високому професійному рівні оцінювати роботу всіх підрозділів лікарні, амбулаторної мережі, при необхідності вносити корективи в лікувальний та діагностичний процес.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05