РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 41 (29 жовтня 2010) 

 • Переймаючись чужим горем

  Понад два з половиною роки тому газета залізничників розповіла своїм читачам про те, як Південно-Західна залізниця допомагає людям віднайти одне одного. Творці програми «Жди меня» обрали столичний вокзал для того, щоб саме там влаштовувати зйомки телепередач. Сьогодні про те, що на цьому благодійність від залізниці не закінчується.

  На телеекранах, в комп’ютерній інформації в метрополітені, міському транспорті ми щоденно бачимо повідомлення від телекомпанії «Магнолія-ТВ» у рамках благодійного проекту «Служба розшуку дітей». У кінці 2007 р. один із відділів цього проекту розмістився в павільйоні зупинної платформи Караваєві Дачі Київського залізничного вузла. Пасажирський комплекс розташовано в зручному центральному районі столиці. Тут працюють з десятої до двадцятої години і сюди вільно без перешкод може зайти кожен зі своїми проблемами. Всі послуги надаються безкоштовно.

  З бесіди із психологом служби розшуку «Магнолії-ТВ» Юлією ВОРОШНІНОЮ вдалося дізнатися чимало цікавого про роботу цієї установи

  - Юліє Євгеніївно, якими турботами опікується ваша організація?

  - У «Служби розшуку» Магнолії-ТВ дуже важливе завдання - допомогти безпритульним дітям повернутись в родину, знайти своїх родичів, які зможуть подарувати їм турботу, любов, повагу, розуміння проблем, - те чого не змогли дати їм рідні мама, тато. Знайти місце, де немає п’яних сварок, насилля… Телезвернення дитини до батьків або далеких родичів фіксується за допомогою веб-камер й передається через мережу інтернет для монтажу, а потім з’являється в телеефірі. До нас також можуть звернутись батьки, щоб розмістити об’яву про зникнення дитини. Якщо це потрібно, нашi психологи допоможуть з порадою, заспокоять.


  - Ви та Ваші колеги займаєтесь лише пошуком дітей?

  - Допомагаємо знайти не лише дітей, але й дорослих: тих, хто пішов з дому та зник, поїхав на заробітки і не подає звістки… Адже коли зникають рідні люди - це трагедія для сім’ї. Звернення родичів зниклого до громади з проханням допомогти у розшуку також пишеться на камеру, а потім транслюється в ефірі нашого каналу. Адже одна справа написати об’яву та розмістити в декількох місцях, і зовсім інша - зробити інформацію доступною більш широкому колу глядачів.

  - Чи є статистика, яка доводить, наскільки часто пошуки закінчуються успішно?

  - Ми не ведемо статистику. Але за долею зниклих спостерігаємо, нам не байдуже, як склалося в них життя. Випадки трапляються різні: і сумні, і трагічні, й щасливі, коли пошук завершується поверненням зниклого до дому. Особливо приємно відчувати, що ми доклали до цього свої зусилля та допомогли.

  - У чому полягає ваше співробітництво з Південно-Західною залізницею?

  - Завдяки особистій допомозі начальника столичної магістралі Олексія Мефодійовича КРИВОПІШИНА, котрий перейнявся соціальними проблемами й відгукнувся на наше прохання, ми отримали приміщення на одному з вокзалів Південно-Західної залізниці. Такий центр - єдиний, ми тут працюємо впродовж чотирьох років. Завдяки підтримці з боку залізничників нас легко може знайти будь-яка людина, яка вперше приїхала до Києва.

  Отже, як бачимо, до людського горя на Південно-Західній залізниці ставляться з розумінням і прагнуть, бодай, по змозі допомагати людям і дітям зокрема.

  Фото автора

  Спілкувався Віталій НОСАЧ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05