РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 41 (29 жовтня 2010) 

 • Благородна місія

  Днями у Коростенській дирекції залізничних перевезень перебував вагон охорони праці Південно-Західної залізниці. Мета, яку поставили перед собою фахівці, не нова, однак актуальності своєї не втрачає, - профілактична робота серед підростаючого покоління. І є надія, що всі зустрічі, бесіди, переглянуті тематичні відеофільми посприяють запобіганню травмування громадян на залізничних коліях.


  Отож «клас на колесах» 20 жовтня почав свою роботу зі станції Овруч. Варто зауважити, що місцеві адміністрації шкіл у питанні проведення подібних заходів із залізничниками виявилися однодумцями. Тож виділили навіть автобус для підвезення груп школярів до станції, де проводилися заняття.

  По станції Коростень, де заняття відбувалися наступного дня, не тільки залізничники, а й педагоги сприяли чіткій їх організації. «Делегація» зі школи №1 прийшла, приміром, у супроводі не тільки вчителя, а й директора Степана Соколовського. «Такі заняття для наших школярів дуже потрібні, - сказав він. - І не тільки тому, що учні навчаються і живуть в залізничному мікрорайоні, часто бувають неподалік сталевих колій. Це принесе їм чимало користі і в дорослому житті, адже уважність у зоні підвищеної небезпеки потрібна завжди».

  Звісно, а на залізниці -передусім. Про це говорив перед учнівською аудиторією, педагогами і представниками ЗМІ, які також виявили зацікавленість такими заняттями, начальник служби охорони праці Південно-Західної залізниці Іван ПЕТРЕНКО. Іван Васильович повідав про ситуацію з невиробничим травматизмом на залізниці, зупинився і на нещодавніх резонансних випадках аварій на переїздах, де саме нехтування правилами призвело до значних людських жертв. «Учити уважності й важливості дотримання правил на залізниці й потрібно саме з дитячих літ, - сказав він. - Щоб ця наука засвоїлась і в майбутньому застерігала від необдуманих вчинків».

  Після вступних слів Івана Васильовича, провідний інженер навчально-методичного центру з охорони праці Південно-Західної залізниці Олек-сандр СТЕПАНЕНКО продовжував спілкування з учнями, підтверджуючи свої слова відеокадрами. А для зовсім юних школяриків залізничники докладно розповідали, як не можна вести себе поблизу залізниці. Доречним у такому разі був спеціальний приз - мультфільм.

  Діти з цікавістю слухали доповідача, який говорив з ними по-дорослому, водночас по-батьківськи повчаючи і застерігаючи. І вони вже не можуть не запам’ятати, що для того, щоб не захопив повітряний потік від поїзда, який набрав швидкість 100 - 120 км, потрібно стояти від колії не ближче чотирьох метрів. Як і те, що зупинитися відразу поїзд не зможе, а загальмувавши ще проїде кількасот метрів…

  Свою місію - попередити і застерегти юних, навчити поводженню на залізниці - виконували фахівці з охорони праці і на станції Житомир, де «вагон-аудиторію» відвідали кілька сотень школярів обласного центру.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05