РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 41 (29 жовтня 2010) 

 • Ні на мить не переривається ритм станційного серця

  Сумувати за минулими часами не доводиться. Адже кожна епоха приносить у життя щось своє, полишаючи в пам’яті негативне, або ж ті напрацювання багатьох людей, що таки приносили користь. Що стосується журналістської роботи, то мені, скажімо, легко і плідно було спілкуватися з вузловим парткомом. Зателефонуй комусь із його працівників - і за хвилину перед тобою цифри, новини, факти… Нині ж кожна організація - наче невелика окрема держава. Живе своїми буднями, мало знаючи, що діється в інших підрозділах. Однак, коли виникає потреба з’ясувати обстановку на вузлі, в мене є до кого звернутися. До начальника станції Олега ГОЛОВАЧУКА.

  І хоч Шепетівка - місто залізничників, і в їх середовищі сформувалися цілі трудові династії, в роду Головачуків залізничників не було. Якось так само собою сталося, що після школи підбили хлопці його їхати на навчання до Козятинського профтех-училища. Там і отримав спеціальність «черговий по станції». Ще коли працював черговим стрілочного поста на ст. Житомир, керівники помітили, що юнак до роботи беручкий, відчуває відповідальність за все, що доручено. Полюбив свою справу, і сталося так, що із залізницею пов’язав усе життя, закінчивши ще й згодом Харківський інститут інженерів залізничного транспорту.  робоча нарада

  У трудовій книжці О. Головачука записів небагато: помічник складача поїздів на ст. Шепетівка-Подільська, оператор механізованої гірки ст. Клепарів, черговий ст. Шепетівка-Подільська, заступник начальника Козятинської дирекції залізничних перевезень, начальник ст. Шепетівка-Подільська. До слова, колектив ст. Шепетівка-Подільська тепер очолює син Олега Станіславовича - Олек-сандр. І останній запис - начальник ст. Шепетівка з 2000 р. Як бачимо, до солідної, а перш за все, відповідальної посади судилося йти, як мовиться, усіма щаблями - із самого нижнього. Так що знає на власному досвіді усі нюанси станційної роботи, здобув багатий багаж управлінського керування.

  До Шепетівського вузла з п’яти напрямків збігаються залізничні колії. І своєрідним його серцем є одне з найкрупніших міських підприємств - станція Шепетівка. Звісно, в роботі колективу трапляються і зриви, і якісь огріхи. Але на чітко облаштований механізм життєдіяльності ніщо не впливає. Загалом багато років колектив працює стабільно, ритмічно, виконуючи доведені плани і завдання.

  Скажімо, за підсумками за поточний рік показники роботи станції мають позитивні тенденції. План відправлення вагонів виконано. Простій вагонів під однією вантажною операцією скорочено. Зростає рівень продуктивності праці.

  Про те, як працює ст. Шепетівка, свідчать численні почесні грамоти Укр-залізниці та Південно-Західної залізниці, грамоти Шепетівської міської ради та інші відзнаки. А особисто О. Головачука відмічено Хмельницькою обл-адміністрацією, як кращого роботодавця року.  чергова по парку О. КАЛИНЮК

  Олег Станіславович на моє прохання назвати прізвища кращих робітників, інженерно-технічних працівників знітився:

  - Якось боязко когось виокремлювати, бо практично кожному довіряю, на кожного покладаюся. Бо ж на місце ледаря чи порушника людину у наші дні знайти неважко. А втім, я ж не один на станції - в керівному складі. Підтримка у роботі, запорука успіхів - досвід і трудова наснага заступника начальника станції Валерія РОМАНЮКА, головного інженера Віталія ДИТИНЧУКА, начальника технічного відділу Анатолія БОГОМОЛЮКА, начальника технічної контори Людмили МЕЛЬНИК, начальника вокзалу Олександра БЕРЕЗОВСЬКОГО. Сумлінно і стабільно працюють зміни під керівництвом маневрового диспетчера Сергія ДИТИНЧУКА, Валентини ВОЄНЧУК та й зміни Леоніда ХОДАКІВСЬКОГО, Олександра СТРЕМЕЦЬКОГО.

  Звичайно, виробничих турбот керівнику вистачає. Але попри все він не цурається і громадської роботи. Не випадково мешканці міста довірили йому за списками партії «Відродження» бути депутатом міської ради. Я присутній майже на всіх сесіях ради, і мені імпонує громадська позиція Олега Станіславовича. Перш за все тому, що він «лобіює» інтереси залізничників, що стосуються такої, скажімо, неприємної для міської влади теми, як пасажирські перевезення пільгових категорій населення. Якщо з автоперевізниками ще якось тут питання вирішуються, то залізниці з Шепетівки субвенції потрапляють вряди-годи і не в повному обсязі.


  - Ми несемо великі збитки, - каже Олег Станіславович, - адже виходить так, що людей возимо безкоштовно. Тому я цьогоріч балотуватимусь в депутати Хмельницької обласної ради. Щоби дійсно-таки проблему вирішувати зверху, по-справжньому лобіюючи відомчі інтереси. Адже не тільки з нашого міста їдуть пільговики-шепетівчани, а й з Полонського, Ізяславського, Славутського та інших районів.

  …У кабінеті Олега Головачука щомиті лунають телефонні дзвінки, майже не згасає мелодія «мобілки». Чітко віддаються розпорядження. Станція трудиться. Ритмічно пульсує залізничне серце Шепетівки.

  На фото: робоча нарада; чергова по парку О. КАЛИНЮК; регулювальники руху поїздів: І. ЧУМАК, С. КОРНАТОВСЬКИЙ, В. КОРОЛЬ.

  Олександр Царик
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05