РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 40 (22 жовтня 2010) 

 • 2010 РІК. ПОДІЇ ТА ФАКТИ

  СІЧЕНЬ

  Презентація вагона підвищеного комфорту, який розпочав постійно курсувати у складі поїзда №1/2 за маршрутом Київ - Москва. Одночасно презентовано вагони-салони, які вже давно експлуатуються на столичній магістралі.

  Впроваджено в дію нову сучасну тягову підстанцію змінного струму зі встановленою потужністю 2x25 мВт. Будівництво нової підстанції проводилося у рамках електрифікації дільниці Коростень - Новоград-Волинський - Шепетівка. Функціонування нової підстанції дало змогу Південно-Західній залізниці підвищити рівень напруги у тяговій мережі. Відтак, на дільниці підвищилася і надійність тягового енергопостачання. Ще однією перевагою нової підстанції є збільшення пропускної спроможності вантажних та пасажирських поїздів на дільниці Коростень - Новоград-Волинський - Шепетівка.


  БЕРЕЗЕНЬ

  Для покращення якості профілактичних оглядів та підвищення відсотка обстежень на туберкульоз у відділковій лікарні ст. Коростень Південно-Західної залізниці встановлено новий цифровий флюорограф.

  Також відділкову лікарню станції Коростень Південно-Західної залізниці обладнано уніфікованою комп’ютерною мережею, яка дозволяє мати весь обсяг інформації про стан здоров’я пацієнтів, що перебувають на обліку в медичній установі. Мережа дозволяє обробити статистичну інформацію, дані про фінансово-економічну діяльність лікарні та забезпечує централізацію адміністративно-управлінської роботи.

  У зв’язку з широким впровадженням комп’ютерної техніки в діяльність медичної установи сформовано медичний інформаційно-реєстраційний центр. Комп’ютерна обробка статистичної інформації дає можливість вчасно на високому професійному рівні оцінювати роботу всіх підрозділів лікарні, амбулаторної мережі, за необхідності вносити корективи в лікувальний та діагностичний процеси.

  ***

  Державна адміністрація залізничного транспорту України та Рада профспілки залізничників визначили кращих спеціалістів своєї справи серед структурних підрозділів, установ і організацій залізничного транспорту України.

  Так за 2009 р. перше місце із врученням Перехідного прапора, Почесного диплома та Першої грошової премії здобули такі підрозділи Південно-Західної залізниці:

  • Дорожня клінічна лікарня №2;

  • Станція Київ-Волинський;

  • Ніжинська дистанція сигналізації та зв’язку;

  • Вагонна дільниця на станції Хмельницький;

  • Козятинський загін відомчої воєнізованої охорони.

  Друге місце із врученням Почесного диплома і Другої грошової премії отримали:

  • Вагонне депо Жмеринка;

  • Дарницька дистанція колії;

  • Дарницька дистанція електропостачання;

  • Козятинська колійна машинна станція.

  КВІТЕНЬ

  З метою сприяння покращенню якості та культури обслуговування пасажирів, підвищення продуктивності праці і рівня професійних знань та майстерності на Південно-Західній залізниці відбувся конкурс на звання «Кращий провідник».

  Переможцем другого туру галузевого конкурсу на звання «Кращий провідник» серед провідників пасажирських вагонів та вагонів моторвагонного рухомого складу в поїздах підвищеного комфорту стали:

  Серед провідників пасажирських вагонів:

  Перше місце - Геннадій Обштир - провідник вагонної дільниці ст. Жмеринка;

  Друге місце - Олег Бубело - провідник вагонної дільниці ст. Хмельницький;

  Третє місце - Оксана Чумак - провідник вагонної дільниці ст. Київ-Пасажирський.

  Серед провідників моторвагонного рухомого складу в поїздах підвищеного комфорту:

  Перше місце - Оксана Стецюк - провідник моторвагонного депо Фастів.

  ***

  Переконливою перемогою команди «Локомотив» (Київ) завершився Чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд (І ліга) сезону 2009 - 2010 рр. У змаганнях брали участь вісім команд країни, які боролися за золоті медалі та вихід до Вищої ліги Чемпіонату України з волейболу у наступному сезоні.

  Команда «Локомотив» (Київ), яка представляла Південно-Західну залізницю, впевненими кроками йшла до своєї перемоги, не програвши жодної гри у сезоні. У складі молодої команди пліч-о-пліч зі своїми одноклубниками боролися за першість чотири вихованці КДЮСШ «Локомотив» (відділення волейболу) під головуванням тренера-викладача В. Гаращенка.

  ТРАВЕНЬ

  У зв’язку зі збільшенням обсягів перевезення вантажів на Коростенській дирекції залізничних перевезень Південно-Західної залізниці, на станції Коростень створено пункт підготовки вагонів під завантаження продукції Коростенського заводу залізобетонних шпал. Новий пункт розраховано виключно на підготовку вагонів під завантаження залізобетонних шпал.

  ***

  З нагоди святкування 65-ї річниці Великої Перемоги в місті Конотоп, Сумська область, урочисто відкрито реконструйований залізничний вокзал, який є пам’яткою архітектури. В урочистому відкритті взяли участь начальник Південно-Західної залізниці Олексій КривопІшин, голова Сумської обласної державної адміністрації Юрій Чмир, керівництво Конотопської дирекції залізничних перевезень Південно-Західної залізниці, представники громади міста Конотоп та районної держадміністрації.

  ***

  7 травня 2010 р. о 7:30 Дарницьким мостом, довжина якого 1100 м, вперше пройшов поїзд на електричній тязі.

  Господарський потяг для виконання колійних робіт зі ст. Київ-Московський до станції Бровари прослідував по новому мосту, перетнувши Дніпро з правого берега на лівий. Це було випробування контактної мережі напругою 27 кВ.

  ЧЕРВЕНЬ

  З метою створення єдиної інформаційної бази обліку заявок про надання вікон задля проведення ремонтно-колійних робіт, працівники Інформаційно-обчислювального центру Південно-Західної залізниці впровадили в дослідну експлуатацію комп’ютерну програму АРМ «Вікна».

  ***

  Відбулися урочистості з нагоди відкриття нової електрифікованої дільниці Конотоп - Ворожба, по якій відправлено в перший рейс електропоїзд підвищеного комфорту Ворожба - Київ. Закінчено реконструкцію залізничного вокзалу станції Ворожба. В урочистостях взяли участь Президент України Віктор ЯнуковиЧ, начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин, голова Сумської облдержадміністрації Юрій Чмир, міністр транспорту та зв’язку України Костянтин Єфименко, генеральний директор Укрзалізниці Михайло Костюк.

  ЛИПЕНЬ

  Відкриття Музею Південно-Західної залізниці, експозицію якого упорядковано за ініціативи начальника залізниці Олексія Мефодійовича Кривопішина з нагоди 140-річного ювілею Південно-Західної магістралі.

  ВЕРЕСЕНЬ

  У будівлі управління Південно-Західної залізниці в м. Києві відбулося відкриття меморіальної дошки Петру Федоровичу Кривоносу - очільнику столичної магістралі у радянські часи, Герою Соціалістичної праці, генералу-директору тяги 1 рангу. Ця подія була приурочена до 100-річчя від дня народження видатного залізничника.

  На святі були присутні начальник столичної залізниці Олексій Кривопішин, секретар Київради Олесь Довгий, син Петра Кривоноса - Вадим Кривонос, генеральний директор Укрзалізниці 1993 - 1997 рр. Леонід Желєзняк, автор меморіальної дошки - Богдан Мазур, працівники управління Південно-Західної залізниці.

  ***

  У м. Києві відбулося урочисте відкриття залізничного сполучення через р. Дніпро по новому залізнично-автомобільному мостовому переходу - закінчення першої черги будівництва. На урочистостях були присутні Прем’єр-міністр України Микола Азаров, міністр транспорту та зв’язку України Костянтин Єфименко, генеральний директор Укр-залізниці Михайло Костюк, начальник Південно-Західної залізниці Олексій КРИВОПІШИН.

  ЖОВТЕНЬ

  Відбулися урочистості з нагоди святкування 140-ї річниці заснування Південно-Західної магістралі.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05