РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 40 (22 жовтня 2010) 

 • Якщо слово з ділом не розходиться

  Слова начальника Південно-Західної залізниці не розходяться з ділом. У цьому переконалися працівники та учні Козятинського вищого професійного училища залізничного транспорту.

  Нещодавно Олексій Кривопішин завітав із робочим візитом до міста, відвідав навчальний заклад і вже протягом тижня зміг виконати усі свої обіцянки, які обговорювались із дирекцією училища. Зокрема, згідно з його розпорядженням, модернізовано кабінет будови електровоза: замінено робочі панелі та вузли локомотива, завдяки яким майбутні помічники машиніста можуть освоювати ази професії. Також готується до передачі локомотив 2М62, який буде розташовано біля корпусу училища, що також стане незамінним тренажером для відшліфовування навиків майбутніх залізничників. Ще одним необхідним для практичного навчання діючим наочним посібником стануть автоматизовані робочі місця квиткового касира, що мають надійти до училища завдяки клопотанням Олексія Мефодійовича найближчим часом.

  Під час свого візиту до Козятинського залізничного училища начальник Південно-Західної залізниці відвідав навчальні кабінети, зустрівся із учнями та викладачами провідного закладу професійної залізничної освіти в Україні. Гість залишився задоволеним рівнем освіти, що надає навчальний заклад.

  Слід зазначити, що від 2008-го усім випускникам Козятинського училища видається, додатково до диплома про професійну освіту, сертифікат IES, який дає право його власнику на першочергове працевлаштування в організаціях із закордонним капіталом, як в Україні, так і за кордоном, за набутою професією. Такий сертифікат - це, беззаперечно, міжнародне визнання якості освітніх послуг.

  Олексій Мефодійович високо оцінив також і рівень матеріально-технічної бази училища, оснащеність навчальних лабораторій та майстерень. Як зазначив начальник залізниці, саме практичне навчання є першими кроками у професії, а значить, першими сходинками до фахової майстерності.

  Приємною несподіванкою для Олексія Мефодійовича став музей історії училища. Очільник Південно-Західної залізниці залишився приємно здивованим великою пошуковою роботою, що провели працівники навчального закладу під час створення експозиції музею. Адже в експонатах музею відображена історія Козятинського краю, з якою нерозривно пов’язане життя залізниці та, звичайно, і залізничного училища.

  До Дня вчителя за якісну підготовку кадрів для сталевих магістралей начальник Південно-Західної залізниці нагородив працівників Козятинського вищого професійного училища залізничного транспорту грамотами, цінними подарунками та грошовими преміями. Зокрема, нагрудним знаком «За сприяння розвитку залізниці» було нагороджено заступника директора з навчально-виробничої роботи Володимира БОРОВСЬКОГО. Наручними годинниками були відзначені викладач спецдисциплін Георгій ПОВОРОЗНЮК та майстер виробничого навчання Юрій БЯЛОШИЦЬКИЙ.

  У своєму привітальному слові Олексій Мефодійович звернув увагу на те, що усі випускники училища - це суттєве поповнення професійної залізничної еліти України, а значить, майбутнє держави, що неможливе без сумлінних працівників, які мають розбудовувати країну.

  На завершення зустрічі керівник Південно-Західної залізниці пообіцяв негайно реагувати на усі звернення від колективу училища та посильно допомагати у вирішенні нагальних проблем Козятинського залізничного навчального закладу. Прохання Олексія Мефодійовича частіше запрошувати до гостинних стін, зустріло схвалення в адміністрації училища.

  Іван СОТНИКОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05