РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 39 (15 жовтня 2010) 

 • НОК України: від підсумків - до перспектив

  Підбиття підсумків роботи в олімпійському циклі, що минув, та затвердження курсу розвитку спорту й олімпізму в Україні на наступне чотириріччя. Ці та інші завдання постали перед учасниками засідання XXIV звітно-виборної Генеральної асамблеї Національного олімпійського комітету України.

  Вищий орган управління вітчизняного осередку олімпізму, асамблея складається з членів НОК та скликається щорічно для прийняття основоположних рішень з питань діяльності комітету та розвитку олімпійського руху в країні.

  Зі звітом про діяльність Національного олімпійського комітету України у період 2006 - 2010 рр. виступив його президент Сергій БУБКА. Він повідомив, що спортивний літопис нашої країни поповнився новими славними сторінками, а олімпізм в Україні отримав новий поштовх завдяки успішній реалізації положень першого фундаментального документа у вітчизняному олімпійському русі - «Програми розвитку національного олімпійського руху на 2005 - 2010 роки».

  Почесним гостем асамблеї був президент Міжнародної олімпійської академії Ісідорос КУВЕЛОС, який завітав до Києва для участі у XIV Міжнародному науковому конгресі «Олімпійський спорт і спорт для всіх», що днями проходив у Національному університеті фізичного виховання та спорту України.

  Учасники звітно-виборної ХХІV Генеральної асамблеї Національного олімпійського комітету України затвердили новий склад керівництва вітчизняного осередку олімпізму на 2011 - 2014 роки. Президентом НОК на наступне чотириріччя було переобрано олімпійського чемпіона, Героя України, члена Міжнародного олімпійського комітету Сергія Бубку. За результатами таємного голосування, він отримав голоси усіх 107-ми зареєстрованих членів НОК. Першим віце-президентом обрано міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Равіля САФІУЛЛІНА, віце-президентами - Володимира БРИНЗАКА, Валерія БОРЗОВА, Віталія КЛИЧКА, Віктора КОРЖА та Григорія СУРКІСА. На посаду генерального секретаря НОК було переобрано Володимира ГЕРАЩЕНКА. Учасники засідання асамблеї затвердили й новий склад Виконавчого комітету НОК, який складатиметься з 29 осіб.

  Сергій ГУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05