РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 39 (15 жовтня 2010) 

 • Після «вибуху» - п’ять років неволі

  Нещодавно до ГУМВС України в Житомирській області зателефонував невідомий чоловік та повідомив, що Житомирський залізничний вокзал заміновано.

  Оскільки територія залізничного вокзалу обслуговується транспортною міліцією, оперативно-розшукові заходи розпочали працівники карного розшуку лінійного відділу на станції Житомир.

  Невдовзі було встановлено, що телефонував 27-річний житель Житомирської області, який працює охоронцем в одній із фірм у місті Житомирі. Підігрівшись оковитою, він спочатку вчинив хуліганські дії у кафе, де відпочивав, а потім йому спало на думку… «замінувати» вокзал.

  За сигналом тривоги було піднято особовий склад лінійного відділу міліції на станції Житомир, були задіяні співробітники Служби безпеки України, кінологи, співробітники обласного управління МНС, вибухотехніки. Вокзал був оточений, евакуйовано усіх пасажирів та співробітників залізниці.

  - Працівники відповідних служб обстежили вокзал, камери схову, кабінети і прилеглу територію. Ніяких підозрілих предметів виявлено не було, - розповів начальник лінійного відділу на станції Житомир Микола ЧЕРНУШИЧ.

  О сьомій ранку вокзал відновив роботу. Сума завданих державі збитків становить 8 тис. грн. Наразі стосовно п’яного хулігана порушено кримінальну справу за ч 1. ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян) та ст. 296 (хуліганство) КК України.

  - У 2010 році це вже сьоме повідомлення на Південно-Західній залізниці. «Мінували» вокзали на станціях Київ-Пасажирський, Дарниця Хмельницький і Житомир. Зазвичай хуліганять підлітки, громадяни в стані алкогольного сп’яніння або психічно хворі люди, - коментує ситуацію начальник відділу карного розшуку УМВС України на Південно-Західній залізниці Євгеній Коновалов.

  Для любителів таких «жартів», міліціонери нагадують, що згідно з чинним законодавством, свідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками, карається штрафом від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років.

  Олена ЦИМБАЛЮК, СЗГ УМВС України на Південно-Західній залізниці
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05