РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 39 (15 жовтня 2010) 

 • Зігріті добрим словом


  головний лікар ДКЛ №2 Олександр КАНЕВСЬКИЙ під час зустрічі з Вірою НАУМОВОЮ

  Щорічно на початку жовтня в Україні, як і в усьому світі, відзначається День людей похилого віку. Традиційно відзначають цей день на Південно-Західній залізниці. Завдяки спонсорській допомозі цьогоріч до цих заходів приєдналася Дорожня клінічна лікарня №2 ст. Київ.

  В актовій залі цієї медичної установи відбулася зустріч адміністрації з ветеранами лікарні. Звичайно, однією зустріччю не огорнеш літніх людей турботою та увагою, хоча пенсіонери-залізничники порівняно з іншими людьми похилого віку, мабуть, є найбільш захищеними завдяки діяльності ветеранської організації. Але те, що для них ця зустріч була справжнім святом, ні в кого не викликало сумнівів.

  Святково одягнені, вони заходили до зали, де на них чекали накриті столи: з солодощами, гарячим чаєм. Але головне - те, що вони змогли побачити одне одного. Здавалося, що ці люди зовсім не помічали своїх вікових проблем, їхні очі сяяли від задоволення, так як і колись, коли вони працювали в лікарні.

  Перед людьми похилого віку, а їх зібралося майже сорок чоловік, виступив головний лікар ДКЛ №2, заслужений лікар України Олександр КАНЕВСЬКИЙ.

  - Я сьогодні хвилююся, як ніколи, - мовив Олександр Самуїлович, - Адже ми перед вами зараз складаємо іспит. Хотілося, щоб ви оцінили ті зміни, які настали у нашому медичному закладі. Кожний із вас доклав багато зусиль для розвитку нашої лікарні. Тож сьогодні ми продовжуємо ваші традиції і просимо вас поділитися спогадами, адже лікарня у 2010 р. відзначає своє 115-річчя. Вам бажаю не почуватися самотніми, щоб не вгасали з роками доброта, мудрість, щирість. І ще на довгий час зберегли ви здоров’я, молодість душі, невичерпну енергію.

  Слова привітання головного лікаря були настільки теплими та щирими, що окремі пенсіонери відгукнулася на пропозицію одразу. Їм сивочолим є про що розповісти...

  Потім шановним людям, показали кінофільм про лікарню, архівні фотографії. І ще довго лунали розмови і слова вдячності керівництву лікарні за те, що їх не забули. За добру пам’ять про їхню працю задля розбудови лікарні.

  Довідка. В Україні, як і в багатьох розвинених країнах, в останні десятиріччя значно зросла частка людей похилого віку. До старшого покоління сьогодні належить кожний п’ятий. За класифікацією Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) 60 - 74 років - люди похилого віку; 75 - 89 - старі; 90 років і більше - довгожителі. За даними Інституту демографії в Україні нараховується 11 млн. людей похилого віку.

  Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ

  Ольга Лихачова
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05