РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 39 (15 жовтня 2010) 

 • З теплотою й піклуванням

  Не в правилах залізничного братерства залишати колег, які вийшли на заслужений відпочинок, на «узбіччі життя». Ось і на станції Чернігів існує добра традиція: щороку у перші дні жовтня, а саме в День людей похилого віку, запрошувати на урочисту зустріч ветеранів підрозділу. За ініціативи начальника станції Миколи Кубишка та голови ради ветеранів станції Миколи Коваленка до урочистої зали вокзалу зібралися колишні працівники станції. Треба сказати, що до проведення зустрічі долучилося багато працівників станції. Зокрема, ст. інспектор з кадрів Наталія Ковзан, яка взяла на себе тягар організаційних турбот.

  Такі зустрічі для колишніх залізничників - велика радість. Привітання та запрошення на урочистості отримали всі 85 ветеранів, які перебувають на обліку, та, на жаль, з відомих причин, прийшла лише половина з них.

  Ініціаторам зустрічі вдалося створити для ветеранів теплу невимушену атмосферу, оточити їх увагою та турботою. Об одинадцятій сивочолі колишні залізничники зручно розташувалися в урочистій залі вокзалу. Привітати шанованих гостей завітали заступник міського голови Олег БІлоусов, голова Новозаводської районної ради в місті Олександр ГлинЯний, керівник міської організації Червоного Хреста Тамара Бойко. Багато теплих слів подяки й підтримки почули колишні залізничники. Зворушливим був виступ наймолодших учасників зустрічі - діточок міського дитячого садочку, які привітали дідусів і бабусь пісеньками та таночками, а також подарували свої малюнки. Квітами та подарунками було вшановано найстаршого серед присутніх - Миколу Шадька й залізничницю, чий стаж на станції був найдовшим - Ольгу Трегубову.

  Майже чотири десятки років (дванадцять з яких - на чолі трудового колективу) віддав рідному підрозділу й Михайло Вовк. Тим самим заслужив вагомий авторитет серед колег-залізничників. Та це лише називається, що зараз Михайло Павлович на заслуженому відпочинку. Турбот у нього не менш, ніж було під час активної праці, а можливо й більше. Адже зараз він, окрім вузлової ветеранської організації, очолює й Новозаводську районну у місті ветеранську організацію, на обліку в якій понад 11 тис. ветеранів, з них - 330 учасників бойових дій і 640 учасників війни.

  До речі, за словами Михайла Павловича нещодавно до вузлової організації було зараховано 68 членів ветеранської організації колишнього відділу робітничого постачання. Прикрість для багатьох ветеранів-залізничників полягає в тому, що їхні колишні підрозділи вже розформовано.

  Святим обов’язком вважає Микола Кубишко й активісти ради ветеранів станції не залишати без підтримки своїх колишніх колег. Пам’ятають тут начальника вокзалу в 1943 -1970 рр. Лідію Толмачову, якій виповнилося 94 роки, не забувають привітати, завітати на свята.

  Завжди у гущі справ ветерани: почесна залізничниця, колишня завідувачка техконтори Тетяна Царик. А також колишній старший стрілочник, фронтовик Микола Шадько. Крім того, Володимир Новогородський - почесний залізничник з Львівської магістралі. Дуже важливим напрямком у діяльності ветеранської організації є сприяння волонтерському рухові, адже є чимало немічних і хворих ветеранів, яким без сторонньої допомоги не обійтись.

  - Патріотичне виховання молоді вважаємо одним з найважливіших завдань ветеранської організації. Адже хочеться, аби молоді залізничники дорожили традиціями і здобутками батьків, - наголошує шанований ветеран Микола Коваленко.

  Приємний факт: як вже неодноразово наголошував начальник станції Чернігів, зустрічі з ветеранами і надалі будуть продовжуватися.

  - Із вдячністю за мир, в пам’ять їхніх бойових і трудових подвигів ми організовуємо подібні зустрічі, наголосив Микола Кубишко. - Це вияв шани за те, що люди похилого віку віддано служили Вітчизні.

  Фото Євгена ШВЕЦЯ

  Анатолій РОМАНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05