РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 39 (15 жовтня 2010) 

 • Сергій КОМІСАРЧУК: «Третього разу мені обов'язково усміхнеться вдача»


  оглядач-ремонтник вагонів Сергій КОМІСАРЧУК

  Минулого року наша газета вже розповідала про Сергія КОМІСАРЧУКА - оглядача-ремонтника вагонів вагонного депо Шепетівка, який вперше, беручи участь у конкурсі «Кращий за професією», що проводився Укрзалізницею, виборов почесне третє місце. Тоді його успіх у деякій мірі вважався приємною несподіванкою, бо Сергій Іванович був фактичним дебютантом подібних конкурсів. Однак й цього року вагонник з Шепетівки на подібному конкурсі за звання кращого оглядача-ремонтника вагонів Укрзалізниці повторив минулорічний результат, і, схоже, почав привчати колег до своїх успішних виступів.

  - Сергію Івановичу, а як вдалося потрапити на такий конкурс вже другий рік поспіль? - запитую у свого співрозмовника. - Адже у депо працюють чимало досвідчених колег, тож й вони були не проти, щоб позмагатися на такому рівні?

  - Перш за все, щоб потрапити на конкурс «Кращий за професією» до Коломиї, де проводився його останній етап вже у масштабах Укрзалізниці, я успішно склав попередні іспити. Був у трійці кращих на конкурсі у нашому депо. Потім у Дарниці, де змагалися вже у масштабах Південно-Західної залізниці, також потрапив до чільної трійки. Третім став й у Коломиї. Тож виходить, що, беручи участь у трьох етапах конкурсу, тричі ставав призером.

  - А що завадило цього разу виступити більш вдало і стати переможцем конкурсу? Чи були шанси для цього?

  - Шанси завжди є у кожного, хто бере участь у тих чи інших змаганнях. Інакше, навіщо брати у них участь? А от у тому, що не став переможцем, можу звинувачувати лише себе. На перших етапах останнього конкурсу навіть був серед лідерів. Однак потім припустився однієї прикрої, я б сказав, незначної помилки при виконанні нормативів, хоча зазвичай вдавалося робити це, як належить. Тому й отримав третє місце у підсумку. Проте свій виступ все ж таки вважаю цілком вдалим. Погодьтеся, бути третім серед найкращих оглядачів-ремонтників вагонів усіх шести залізниць країни, це досить успішний результат.

  - Чи дуже відрізнявся цьогорічний конкурс від попереднього?

  - Сподобалася його організація. Та й рівень підготовки наших екзаменаторів був належним. Судили чесно. Нашу теоретичну підготовку та практичні навички у роботі оцінювали фахово. Згодом не чув жодного нарікання від колег-конкурсантів, що когось десь неправильно оцінили.

  У порівнянні з минулим роком склад учасників заходу суттєво оновився. Крім мене з минулорічних учасників було лише двоє. Решта - для мене незнайомі.

  - Щось нове для своєї подальшої роботи вдається взяти під час подібних заходів?

  - Звичайно, готуючись до конкурсу, доводиться оновлювати свої знання. Чимало повчального можна взяти й зі спілкування з колегами з інших депо та залізниць. У всякому разі, мені цікаво брати участь у таких конкурсах.

  - То слід й наступного року чекати Вас серед тих, хто боротиметься за право бути названим кращим оглядачем-ремонтником вагонів на Укрзалізниці?

  - А чому б й ні? Обов’язково позмагаюся.

  Як там кажуть: Бог любить трійцю. Виходить, що третього разу мені обов’язково повинна посміхнутися вдача. Але для цього, звичайно, потрібно успішно пройти попередні етапи конкурсу. І у депо, і на залізниці.

  Фото автора

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05