РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 39 (15 жовтня 2010) 

 • Необхідно посилити відповідальність


  Фото з www.sai.gov.ua

  Подія, яка трапилася 12 жовтня на залізничному переїзді перегону Нікополь - Марганець Придніпровської залізниці, не залишила нікого байдужим.

  Нагадаємо обставини випадку: локомотивна бригада з депо Кривий Ріг вела локомотив згідно з встановленими галузевими правилами та інструкціями зі швидкістю 75 км/год. За 500 м до переїзду залізничники побачили автобус, який зупинився перед колією. Машиніст подав звуковий сигнал. Не зважаючи на заборонний сигнал охоронної сигналізації та попередження локомотива, автобус раптово розпочав рух у напрямку колії. Реакція залізничника була миттєвою - за 175 м від переїзду застосував екстрене гальмування. На жаль, запобігти зіткненню не вдалося. При вазі локомотива 180 т розрахунковий гальмівний шлях складає 630 м, а фактичний у цьому випадку склав - 600 м. Далі - трагедія. При цьому загинуло 43 людини (серед них - троє дітей, віком сім, 13 та 15 років). Ще 10 отримали тяжкі травми та госпіталізовані.

  Україна з болем зустріла трагічну новину. Про важкість наслідків ДТП красномовно свідчить і той факт, що в той же день на місці катастрофи побував Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ. Глава держави відвідав лікарню м. Марганець, куди госпіталізовано постраждалих. Також відбулась зустріч Президента з родичами загиблих. Глава держави наголосив на необхідності застосування жорстких заходів з удосконалення роботи галузі автоперевезень.

  В апараті головного ревізора з безпеки руху поїздів і автотранспорта Південно-Західної залізниці так прокоментували цю подію: з усіх обставин видно, що вини локомотивної бригади в цьому ДТП немає. Залізничні експерти зробили зауваження щодо недосконалості існуючого законодавства

  відносно порушення правил проїзду залізничних переїздів: сума штрафу значно нижча, ніж плата за проїзд заборонного сигналу світлофора на звичайному перехресті в місті. На думку фахівців, рівень відповідальності необхідно значно підвищити, приміром, позбавляти водійських прав довічно.

  Сергій ГУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05