РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 39 (15 жовтня 2010) 

 • Оперативність, мобільність, дієвість


  бойове розгортання відновлювального поїзда.

  Відбудовні поїзди завдяки своїй мобільності, забезпеченню потужними машинами та механізмами, через наявність кваліфікованого персоналу надають послуги залізничним підрозділам та стороннім організаціям під час ремонту мостових конструкцій, проведення складних за технологією колійних робіт. Розповсюдженню передового досвіду на залізничному транспорті у керівництва Укрзалізниці - увага особлива. Саме з цією метою було заплановано і проведення семінару-наради на тему «Удосконалення форм і методів відбудовних робіт на залізницях України». Місцем організації семінару було обрано базу відбудовного поїзда ст. Дарниця.

  І, певно, в цьому є свій резон. Адже після об’єднання з Київським поїздом, він став одним з найпотужніших підрозділів з відновних робіт на просторі всієї Укрзалізниці. Останнім часом на базі відбудовного поїзда Дарниця оновлено та відремонтовано службові та побутові приміщення, споруджено новий навчальний полігон.

  На семінар було запрошено заступників головних ревізорів з безпеки руху поїздів залізниць України, начальників відбудовних поїздів. Відкрив нараду заступник начальника головного управління безпеки руху та екології Укрзалізниці Олександр ПАНАСЕНКО. Зі вступним словом звернувся до присутніх головний інженер Київської дирекції залізничних перевезень Ян КРАВЦОВ. Він поінформував присутніх, як вирішуються технічні та організаційні проблеми, пов’язані з відновними засобами на Київській дирекції.

  Докладну інформацію про технічне оснащення свого підрозділу, про технологію та ведення відновних робіт на Київській дирекції надав начальник відбудовного поїзда Дарниця Олександр КОРНІЙЧУК. У своїх виступах учасники семінару торкалися багатьох технічних та організаційних питань, які існують у їхніх підрозділах.

  Учасникам форуму було продемонстровано спільні навчання відбудовного та пожежного поїздів ст. Дарниця з ліквідації умовного сходу та «загорання» цистерни з небезпечною речовиною. Команди обох підрозділів показали злагоджену і чітку роботу.

  Оперативність, мобільність, дієвість - ось, що має відрізняти персонал відбудовних поїздів, - вважає заступник начальника Південно-Західної залізниці - головний ревізор з безпеки руху поїздів і автотранспорту Костянтин АЗАРЕНКО.

  Учасники наради дали позитивну оцінку навчанням і зазначили безсумнівну практичну користь від подібних заходів.

  Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ

  Влас. інф.
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05