РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 39 (15 жовтня 2010) 

 • Місія педагогів - об’єднання творчих зусиль


  зустріч у альма-матер багатьох залізничників Південно-Західної магістралі. Зліва направо - директори залізничних училищ із Польщі, Білорусі та України - Мечіслав РОМАНЮК, Федір СЕЛЮК та Олександр МЕЛЬНИК.

  Майже рік минув з того часу, як у стінах Брестського державного професійно-технічного ліцею залізничного транспорту пройшов круглий стіл на тему «Підготовка висококваліфікованих робітничих кадрів у Білорусі та країнах СНД: досвід і перспективи». В його роботі брали участь керівники Київського, Сімферопольського вищих професійних училищ залізничного транспорту та Мелітопольського професійного ліцею залізничного транспорту. Одним з головних підсумків заходу стало укладання угоди про міжнародне співробітництво між брестським ліцеєм та трьома українськими навчальними закладами. Згідно з угодою програма співробітництва передбачає обмін учнями та викладачами, розширення та поглиблення знань про історію та культуру двох країн, а також обмін досвідом щодо вирішення проблем виховання сучасної молоді.

  Міжнародні контакти мають тенденцію до продовження. Ось і нещодавно у стінах Київського вищого професійного училища залізничного транспорту (КВПУЗТ) відбулася зустріч колективу цього навчального закладу та учнів з директором Брестського державного професійно-технічного ліцею залізничного транспорту Федором СЕЛЮКОМ та керівником Залізничної школи імені Владіслава Станіслава Ревмонта, що у м. Малашевічі, Бяла-Подляського повіту Республіки Польща Мечіславом РОМАНЮКОМ. Під час круглого столу, який організовано директором КВПУЗТ Олександром МЕЛЬНИКОМ, обговорено ряд актуальних педагогічних питань щодо підготовки учнівської молоді до роботи на сталевих коліях під час проведення чемпіонату з футболу Євро-2012.

  Нагадаємо: для підготовки працівників пасажирського господарства до Євро-2012 розроблено тематичні плани і програми курсів з навчання професійному спілкуванню іноземними мовами провідників, квиткових касирів, чергових по вокзалу, працівників довідкових бюро. Оскільки у білоруських та польських педагогів є авторські методики навчання професійному спілкуванню, директор Київського вищого професійного училища залізничного транспорту вирішив влаштувати для своїх колег-педагогів майстер-класи від Ф. Селюка та М. Романюка.

  Кажуть, досвід - батько знань. О. Мельник, Ф. Селюк та М. Романюк притримуються думки, що успіх, чи то в роботі, чи то в навчанні, приносить радість, задоволення, спонукає до подальших досягнень. Виховувати учнів потрібно саме успіхом. Ніколи не слід зловживати докорами, зауваженнями, двійками, а навпаки - підтримувати невстигаючого, хвалити за кожний, навіть незначний крок вперед. Так діяли керівники навчальних закладів та їхні однодумці до сьогодні, таким чином збираються діяти і надалі. У цьому їхня думка не розходиться з ділом. Адже Євро-2012 не за горами. Час отримувати позитивні результати.

  Фото Віталія НОСАЧА

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05