РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 38 (8 жовтня 2010) 

 • Прекрасна стать прагне влади над... студентами

  На Вінниччині вирішено застосувати нову форму самоврядування для студентів. Саме для тих, хто навчається у виших навчальних закладах третього та четвертого рівнів акредитації. Це змога утворити студентський парламент. До його складу обирають по одному представнику - депутату від кожного навчального закладу. Цей представницький орган має згуртовувати студентську молодь, відстоювати її інтереси перед обласною державною адміністрацією та обласною радою, організовувати спільні заходи тощо.

  Днями відбулись вибори представника до студентського парламенту й у Вінницькому транспортному коледжі. На цю посаду претендували аж шість майбутніх залізничників. Кожен із них розробив власну програму дій, сформував команду підтримки, яка проводила агітацію за свого лідера. Та за результатами таємного голосування, яке проводилось під контролем представників обласного управління у справах сім’ї та молоді, визначено лиш одного переможця. Вірніше, переможницю. Це студентка другого курсу - Юлія ІЛЬЧЕНКО, яка навчається за фахом «Обслуговування і ремонт залізничних споруд та об’єктів колійного господарства». Вона успішно освоює навчальну програму, нещодавно стала переможницею обласної олімпіади, є

  членом студентської ради коледжу та ще входить до складу редколегії стінної газети. Тож, думається, достойно представлятиме залізничний навчальний заклад і в студентському парламенті. Зауважу й на таку деталь - у транспортному коледжі дівчат значно менше, аніж юнаків, та саме за представницю прекрасної статі віддали свої голоси найбільше число студентів під час виборів. І студентську раду коледжу також очолює дівчина. Це Вероніка ПТАШНИК - студент-ка четвертого курсу відділення «Будівництво та експлуатація будівель і споруд». Отже, майбутні залізничниці проявляють більшу активність і в навчанні, і в громадському житті коледжу. Думається, це допоможе їм у подальшій роботі на залізниці.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05