РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 38 (8 жовтня 2010) 

 • Робота на перспективу


  начальник залізниці Олексій КРИВОПІШИН вітається із студентами Козятинського професійно-технічного училища

  Нещодавно під час робочої поїздки на Козятинський залізничний вузол начальник Південно-Західної залізниці Олексій КРИВОПІШИН мав нагоду відвідати Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту - це навчальний заклад третього атестаційного рівня, що здійснює підготовку робітників високої кваліфікації з технологічно складних, наукомістких категорій спеціальностей, перепідготовку та підвищення кваліфікації з працюючих робітників і незайнятого населення.

  Засновано училище в 1878 р. як двокласне технічне залізничне училище, що утримувалось за рахунок Південно-Західної залізниці. За значні успіхи в навчально-виховному процесі навчальний заклад було нагороджено почесними грамотами Президії Верховної Ради України, пам’ятним кубком Петра Кривоноса, неодноразово було занесено на Республіканську дошку Пошани та дошку Пошани ВДНГ СРСР. У свій час тут займалися вихованням молоді кращі наставники: два Героя Соціалістичної Праці - залізничники Д.П. Павленко та М.І. Порхун.

  З 2000 р. колектив училища очолює відмінник освіти Андрій Олексійович СТЕЦЮК, який працює в системі профтехосвіти понад 20 років. Він має високий рівень офіційного визнання. Саме ним започатковано глибинні процеси позитивних змін у навчальному закладі. Як керівник активно стимулює системне впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес. Завдяки його творчому горінню, училище є постійним учасником Всеукраїнських виставок навчальних закладів. За підсумками V виставки-презентації «Інноваційні технології навчання» в 2008 р. училищу присвоєно почесне звання «Лідер сучасної освіти», а на ХІІ міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні-2009» в номінації «Створення сучасних засобів навчання» очолюваний А. Стецюком заклад нагороджено срібною медаллю експофоруму та занесено у Всеукраїнський каталог сучасної освіти. На його базі створено Асоціацію залізничних училищ України, головою якої є Андрій Стецюк.

  У 2008 р. пройдено міжнародну сертифікацію 12 професій і отримано міжнародне визнання якості освітніх послуг від організації International Education Society (Лондон, Великобританія), що дало право випускникам працювати у фірмах з іноземним капіталом в Україні і за кордоном.

  Плідно співпрацює училище з Південно-Західною залізницею, яка є базою для підготовки кваліфікованих робітників.

  На запитання «Що пов’язує навчальний заклад зі столичною магістраллю?» Андрій Олексійович відповів: «Наші стосунки завжди були і є чудовими, а конкретніше, суто виробничими. Це полягає в тому, що кожний рік між нами укладаються угоди на підготовку кваліфікованих робітників залізничного транспорту, надаються місця для стажування та виробничої практики в структурних підрозділах магістралі. Дуже приємно, що цього року велика кількість випускників залізничних професій були працевлаштовані на Південно-Західній».

  Нещодавно начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин завітав до училища. Між керівництвом столичної магістралі і дирекцією училища досягнуто домовленості, що підрозділи залізниці вже найближчим часом нададуть технічну підтримку козятинським освітянам. Зокрема, буде удосконалено тренажер у кабінеті тягового рухомого складу.

  - Наше училище завжди працювало на залізницю, гнучко реагувало на потреби залізниці і реагує до сьогодні, - сказав у діалозі з Олексієм Кривопішиним А. Стецюк.

  Ця подія надовго запам’ятається учням училища, які також брали участь у заході, та вселить тверде переконання в можливості реалізувати себе в обраній професії залізничника. Справді, це робота на перспективу.

  Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ

  Олександр БАРД
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05