РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 38 (8 жовтня 2010) 

 • «Нездібних дітей не буває»


  циркове шоу від Романа ЛИСТРОВОГО

  Якими фаховими успіхами може похвалитися викладач професійного училища? Звичайно, досягненнями своїх вихованців. Для викладачів, майстрів виробничого навчання та вихователів Київського вищого професійного училища залізничного транспорту ім. В.С. Кудряшова, який очолює Олександр МЕЛЬНИК, зустрічі з випускниками навчального закладу - подія непересічна.

  Своїми учнями Олександр Степанович та його колеги викладачі Наталія БАЛАБАЄВА, Світлана КУПКА, майстер виробничого навчання Світлана МАЛЯРЧУК живуть, про них можуть розповідати і розповідати. Просто дивуєшся: всі майбутні слюсарі з ремонту рухомого складу, помічники машиністів електровозів та електропоїздів, прийомоздавальники вантажу та багажу, провідники пасажирських вагонів, касири квиткові та багажні тощо, за словами цих педагогів, хороші. У кожному юнакові чи дівчині вони бачать не лише природну здібність до наук та майбутнього залізничного ремесла, а, передусім, неординарних й цікавих особистостей. Завітавши минулої п’ятниці до актової зали цього навчального закладу, на власні очі пересвідчилися, скільки талановитих учнів здобувають освіту у стінах училища, якому в цьому році виповнюється 140 років.

  День учителя, що минув, тут вирішили відзначити по-особливому. Запросивши до актової зали не лише викладачів, ветеранів закладу, але й тих, хто давно полишив ці стіни, маючи фаховий диплом, 15 - 17-річні юнаки і дівчата порадували власними талантами присутніх. Спів під акомпанемент гітар від Михайла ФЕДУНА, Олександра ВОЙТЕНКА та Петра СТОРОНЮКА, виконання українських мелодій на бандурі Валентина ІВАЩУКА, циркове шоу Романа ЛИСТРОВОГО нікого не залишили байдужим. Усезростаюча любов до співу акапелло викладача математики Івана МАЛЯРЧУКА - то також чудова нагода розповісти про художні таланти училища. Неабиякий талант співака - привід до наслідування для нового покоління. Наставники-педагоги прагнуть, аби їхні підопічні були гармонійно розвинутими людьми. Якщо, скажімо, пробудилася в учня тяга до мистецтва, будь ласка, записуйся до гуртка художньої самодіяльності.

  У довірливій розмові зі мною випускник цього училища Іван Павлович ШАУЛКО, у минулому машиніст електровоза локомотивного депо Дарниця, сказав: «Як добре, що у цих стінах до сьогодні живе чудова педагогічна традиція. Для кожного з колег Олександра Мельника актуальним є таке професійне кредо: нездібних дітей не буває».

  Незабаром - в училищі ювілей. За задумом Олександра Мельника, відзначатимуть його скромно - через брак коштів, але духовно багато. Талантів тут - сила-силенна.

  Віктор ЗАДВОРНОВ, випускник Київського профтехучилища залізничного транспорту №17 (так тоді називалося Київське вище професійне училище залізничного транспорту) 1979 року.

  Фото Віталія НОСАЧА

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05