РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 38 (8 жовтня 2010) 

 • Молодий, але завзятий

  У кожного покоління - свої молодіжні лідери, з різними ідеалами, цінностями та завданнями. Мабуть, тому від старших людей подекуди можна почути, що молодь сьогодні «не така, як колись». Мені завжди у таких випадках пригадуються мудрі слова викладача з багаторічним освітянським стажем: «Юнь завжди чудова: і вчора, й сьогодні, і, впевнений, буде такою завтра…»

  Насправді сучасна молодь активна в усьому. Це покоління вважає за необхідне бути не лише поінформованим про всі основні події, приділяючи багато уваги «світовій павутині», а й шукає способів, яким чином міцніше утвердитися у своєму професійному виборі.

  Відрадно, що залізнична юнь також постійно турбується про те, щоб і знання поповнювати, і реалізувати свої здібності. Це не просто слова, підтвердженням став конкурс професійної майстерності оглядачів вантажних вагонів, фінальна частина якого нещодавно проходила у вагонному депо Коломия Львівської залізниці, де серед усієї кількості учасників було й чимало представників молоді. Загалом на звання переможця змагалися 18 представників залізниць України, які вибороли право на участь у фіналі на попередніх етапах змагань. Відбіркові етапи проходили у вагонних депо та на кожній із шести залізниць України. У фіналі конкурсанти доводили свої знання та вміння, теоретично і практично вирішували тестові завдання, виявляли штучно створені складні несправності у вагонах.

  Саме на цьому конкурсі гарно себе проявив і 23-річний оглядач-ремонтник з вагонного депо Коростень Вадим ЄВСТІГНЄЄВ, який працює на ПТО Житомир, зайнявши третє місце. Він набрав найбільшу кількість балів з технічного огляду вагонів - 21. За 12 хвилин, відведених для огляду, він виявив велику кількість несправностей. Серед них - прокручення букси, відсутність шкворня, протікання у цистерні. Організатори конкурсу в ковзуні піввагона замість ролика помістили і замаскували консервну банку. Вадим без труднощів виявив цю штучну несправність, що, між іншим, вдалося не всім учасникам конкурсу.

  Як повідомив мені начальник вагонного депо Коростень Анатолій БОЙ-КОВСЬКИЙ, для нього самого це була не менш приємна новина, як і для переможця конкурсу, адже він захищав і честь підприємства. Тож начальник депо щиро привітав Вадима і побажав й надалі так достойно тримати марку. Я ж запитала у Вадима Євстігнєєва, що йому особисто дав цей конкурс, що він з нього... почерпнув, окрім приємного відчуття перемоги.

  - Це була добра нагода, так би мовити, помірятися силами і обмінятися досвідом. Адже і знань, і навичок ніколи не буває мало, - говорить Вадим, який на ПТО Житомир працює лише п’ять років, закінчивши перед цим навчання в Козятинському училищі. Втім навчатися він продовжує і планує, що й надалі буде зміцнювати свою інтелектуальну базу. Нині він - студент політехнічного інституту, а далі в його планах вступити ще до залізничного вузу. Немає сумніву, що цілеспрямованому й відповідальному юнакові все це вдасться. Головне - наснага!

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05